techbord.com گوگل Hangouts را در نیمه اول سال 2021 تعطیل می کند

اگر Google یکی از مواردی را بخاطر داشته باشد ، دهها سرویس دهی را راه اندازی کرده و بعداً خاموش می کند ، فارغ از اینکه چه سن و سالی داشته اند. در واقع ، این عمل در HQ Google بسیار رایج است به طوری که کسی سایتی را به نام Google Graveyard ایجاد و نگهداری می کند ، که خاموش شدن سرویس های گذشته و آینده را که توسط Google برنامه ریزی شده یا قبلاً اجرا شده اند ، پیگیری می کند.

چه خوب و چه بد ، پلتفرم ارتباطی Hangouts که Google یک بار محبوب بوده است ، در نیمه اول سال 2021 به Google Graveyard می پیوندد. به تعبیری پایان یک دوره است - Hangouts برای همه وجود داشته است قسمت بهتری از یک دهه ، و قابلیت گفتگوی ترکیبی ویدئویی ، صوتی و متنی را داشت.

این کاملاً عالی نبود ، همانطور که هر یک از کاربران وفادار آن می توانند گواهی دهند ، و بدون شک بعد از برخی رها شد زمان ، اما هنوز یک سرویس مفید بود که مطمئن هستیم حداقل بعضی از افراد از دست خواهند داد. با این حال ، امروز همه اخبار بد نیست. Google تقریباً همیشه یک برنامه انتقال برای کاربران سرویس های شاتر خود در نظر گرفته است و این بار نیز این مورد وجود دارد.

 https://techbord.com Google Hangouts را در نیمه اول سال 2021 تعطیل می کند

سال آینده ، سرویس" چت "Google ، که در حال حاضر است فقط برای مشتریان Google Workspace در دسترس است ، خواه مشترک اشتراکی باشند یا نباشند.

گپ از قبل شامل "ویژگی های Hangouts آشنا " مانند پیام رسانی مستقیم و گروهی است ، بنابراین Google با در نظر گرفتن این انتقال به "" ارتقا ". با این حال ، چت بسیاری از ویژگی های اصلی دیگر Hangouts ، مانند گفتگوی صوتی و تصویری را از دست داده است ، بنابراین شما باید جای دیگری را برای گزینه های دیگر جستجو کنید. خوشبختانه ، اگر تصمیم به تعویض داشته باشید ، سابقه پیام شما به طور خودکار منتقل می شود.

وقتی چت درهای خود را به روی همه باز می کند ، به صورت یک برنامه مستقل یا یک زیر برنامه یکپارچه Gmail در دسترس خواهد بود . Google جدول زمانی مشخصتری برای خاموش کردن Hangouts ارائه نداده است ، اما اگر مجبور به حدس زدن باشیم ، می گوییم احتمالاً بین مارس و مه انجام خواهد شد.

گوگل Hangouts را در نیمه اول سال 2021 تعطیل می کند
google/گوگل-hangouts-را-در-نیمه-اول-سال-2021-تعطیل-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.