خبر

 • تک بورد - گوگل یک هفته کاری ترکیبی را آزمایش می کند تا تعادل بین بهره وری و ایمنی را حفظ کند

  گوگل یک هفته کاری ترکیبی را آزمایش می کند تا تعادل بین بهره وری و ایمنی را حفظ کند
  چند ثانیه قبل

  رو به جلو: گوگل در حال بررسی امکان اجازه دادن به برخی از کارمندان خود در خانه است که به صورت نیمه وقت کار می کنند ، زیرا بازگشت همه افراد به دفتر امن است. ایده ایجاد تعادل بین بهره وری ، همکاری و ایمنی است. آیا این آینده تجارت است؟

  در روز یکشنبه توسط نیویورک تایمز توسط ایمیلی به کارمندان مشاهده شد ، آلفابت و مدیر عامل گوگل ، سوندار پیچای گفتند که آنها ایده یک هفته کار ترکیبی را آزمایش می کنند که انتظار می رود کارکنان سه روز در دفتر حاضر شوند. هفته کار کنید و دو روز باقیمانده از خانه کار کنید.

  پیچای گفت: "ما در حال آزمایش این فرضیه هستیم که مدل کار انعطاف پذیر منجر به بهره وری ، همکاری و رفاه بیشتر شود." وی افزود که هیچ شرکتی در مقیاس خود هرگز یک مدل کاملاً ترکیبی از نیروی کار ایجاد نکرده است ، اگرچه برخی شروع به آزمایش آن می کنند. مدیر اجرایی افزود: "جالب خواهد بود."

  https://techbord.com Google در حال آزمایش یک هفته کاری ترکیبی برای ایجاد تعادل بین بهره وری و ایمنی

  Google اکنون انتظار دارد کارمندان خود را در سپتامبر 2021 دوباره به دفتر بازگرداند.

  Pichai به Covid-19 دست نزد واکسن در پیام او سخنگوی گوگل به تایمز گفت که گوگل به کارمندان توصیه می کند هر زمان واکسن خود را دریافت کنند ، اگر متخصص بهداشت یا مقام محلی بهداشت عمومی این واکسن را در اختیار آنها قرار دهد.

  Google در میان اولین غول های بزرگ فناوری است که کارمندان خود را اعزام می کند. خانه برای کار با افزایش ویروس کرونا. برخی دیگر به سرعت این کار را دنبال کردند ، برخی مانند توییتر به یک مدل کار نامشخص در خانه روی آوردند. برخی دیگر ، از جمله Netflix ، مایلند شخصاً دور هم جمع شوند.

  اعتبار تصویر: arkanto ، metamorworks

خبرهای دیگر از گوگل