خبر

 • تک بورد - گوگل می گوید که صفحه نمایش سوسو زدن پیکسل 6 پرو ماه آینده برطرف خواهد شد

  گوگل می گوید که صفحه نمایش سوسو زدن پیکسل 6 پرو ماه آینده برطرف خواهد شد
  2 روز و 20 ساعت قبل

  سوسو زدن پیکسل ها: Pixel 6 Pro به بررسی های درخشان رسیده است. با این حال، برخی از کاربران گزارش کرده اند که هنگام خاموش بودن دستگاه، با سوسو زدن نمایشگر مواجه شده اند. این شرکت با ایجاد سوء ظن در مورد آنچه که می‌تواند یکی دیگر از مشکلات کنترل کیفیت سخت‌افزار جدید گوگل باشد، اکنون به این مشکل اذعان کرده است که می‌گوید مربوط به سخت‌افزار نیست و این مشکل به عنوان بخشی از به‌روزرسانی نرم‌افزار ماه دسا

  جدیدترین پرچمداران Google - Pixel 6 و 6 Pro - با توجه به اینکه اکنون لیست های انتظار را تنظیم کرده است، شروع امیدوارکننده ای داشته اند و از انتظارات خود شرکت فراتر رفته اند. برای خریداران مشتاق زیرا تلفن ها به طور معمول در فروشگاه Google موجود نمی شوند. حتی علاقه بیشتری به مدل Pro وجود دارد، که دارای دوربین ارتقا یافته و سخت افزار پرچمدار با هزینه کمتر از پرچمدار است.

  این یک راه اندازی کامل نبود، زیرا گزارش های کاربران شروع به انتشار کردند. هفته گذشته دستگاه هایی که مشکلات نمایشگر را نشان دادند. برخی از کاربران متوجه یک رنگ سبز در پیکسل 6 خود شده‌اند، در حالی که یک نقص تولید باعث شد تا این خریدار یک پیکسل 6 پرو با دو بریدگی برای دوربین سلفی دریافت کند.

  < p> یکی دیگر از مشکلات سازگارتر مربوط به سوسو زدن صفحه نمایش در پیکسل 6 پرو است. این امر به اندازه کافی برای Google قابل توجه است که تصدیق کند، که این اشکال را به عنوان "مصنوعات نمایشگر سبک و گذرا" وقتی دستگاه خاموش است و وقتی دکمه روشن/خاموش کمی فشار داده می‌شود بدون اینکه صفحه نمایش بیدار شود، توصیف می‌کند.

  Google به صراحت اشاره می کند که نور باقیمانده یک مشکل سخت افزاری نیست و به کاربران توصیه می کند که دکمه روشن/خاموش را به اندازه کافی نگه دارند تا دستگاه روشن شود، در حالی که از چرخش دکمه در هنگام خاموش شدن برق خودداری کنند.

  مطمئن است که تعداد زیادی از کاربران برای اینکه این مشکل آزاردهنده شود، مرتباً تلفن های خود را خاموش/روشن می کنند، پرسه می زنند، اما خوب است بدانید که این سوسو زدن توسط Google با به روز رسانی نرم افزاری در ماه آینده برطرف خواهد شد.

خبرهای دیگر از گوگل