خبر

 • تک بورد - گوگل می گوید دادخواست جدید ضد انحصاری که Play Store را هدف قرار داده است فاقد ارزش است زیرا اندروید امکان بارگیری جانبی را دارد

  گوگل می گوید دادخواست جدید ضد انحصاری که Play Store را هدف قرار داده است فاقد ارزش است زیرا اندروید امکان بارگیری جانبی را دارد
  20 روز و 16 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوگل چهارمین دادخواست ضد انحصاری خود را که یک سال بعد توسط دادستان کل 36 ایالت و یک منطقه از این شرکت به دلیل اقدامات ضد رقابتی مربوط به فروشگاه Play شکایت کرد ، توسط دولت ایالات متحده تشکیل داده است. در پاسخ ، گوگل گفت این کت و شلوار شایسته نیست زیرا Android اجازه می دهد برنامه ها از فروشگاه های رقیب یا مستقیماً از وب سایت توسعه دهنده بارگیری شوند ، برخلاف iOS.

  گوگل اخیراً مورد انتقاد دادخواست های ضد انحصاری از طرف دولت ایالات متحده و اروپا قرار گرفته است. آخرین مواردی که روز چهارشنبه ثبت شد ، ادعا می کند که Google توزیع برنامه های اندرویدی خود را در هرجای دیگر به غیر از فروشگاه Play خود ، برای توسعه دهندگان برنامه دشوار می کند. این اطمینان می دهد که گوگل 30 درصد کارمزد خرید برنامه را دریافت می کند. Devs همچنین گفت که آنها مجبور به استفاده از Play Store شده اند زیرا Google "فروشگاه برنامه های بالقوه رقابتی را هدف قرار داده است".

  علاوه بر این ، این دادخواست ادعا می کند که Google توافق کرده است یا با توافق نامه هایی با سازندگان گوشی مانند سامسونگ و شبکه توافق کرده است. اپراتورهایی مانند Verizon برنامه های خود را از قبل در دستگاه های خود بارگیری کرده و فروشگاه های برنامه رقیب خود را باز نمی کنند. همچنین ادعا می شود که Google سعی دارد با هشدار دادن به کاربران مبنی بر بدافزار ، از فروشگاه های دیگر دور نگه دارد - نه اینکه فروشگاه Play از چنین مواردی عاری باشد.

  "یک بار دیگر ، ما می بینیم که Google از سلطه خود برای استفاده به طور غیرقانونی رقابت و سود را به میزان میلیاردی سرکوب می کند. "لتیا جیمز ، دادستان کل نیویورک در بیانیه ای گفت. "این شرکت با رفتار غیرقانونی خود اطمینان داده است که صدها میلیون کاربر Android به Google و فقط Google برای میلیون ها برنامه ای که ممکن است انتخاب کنند تا در تلفن و رایانه لوحی خود بارگیری کنند ، روی می آورند. از این بدتر ، گوگل حیات میلیون ها کسب و کار کوچک را که فقط به دنبال رقابت هستند ، تحت فشار قرار می دهد. ما در حال طرح این دادخواست هستیم تا به قدرت انحصاری غیرقانونی Google خاتمه دهیم و سرانجام به میلیون ها مصرف کننده و صاحب مشاغل صوتی پاسخ دهیم. "

   https://techbord.com Google می گوید دادخواست جدید ضد انحصاری با هدف قرار دادن فروشگاه Play بی فایده است زیرا Android اجازه می دهد تا بارگیری جانبی را انجام دهد

  Google می گوید هزینه های آن با سایر فروشگاه ها قابل مقایسه است

  Google ارسال شده است پاسخی که بیانگر توانایی بارگیری برنامه ها و این واقعیت است که بسیاری از دستگاه های اندرویدی با دو یا چند فروشگاه برنامه از قبل بارگیری شده ارسال می شوند ، این لباس را شایسته نمی داند. "اگر برنامه مورد نظر خود را در Google Play پیدا نکردید ، می توانید برنامه را از فروشگاه برنامه رقیب یا مستقیماً از وب سایت توسعه دهنده بارگیری کنید. ما محدودیت های مشابه سیستم عامل های تلفن همراه دیگر را اعمال نمی کنیم. "

  " بنابراین عجیب است که گروهی از دادستان های کل کشور ترجیح دادند پرونده ای را برای حمله به سیستمی که باز و انتخاب بیشتری نسبت به سایرین فراهم می کند ، تنظیم کنند. . این شکایت از یک دادخواست غیر شایسته مشابه طرح شده توسط توسعه دهنده برنامه های بزرگ Epic Games تقلید می کند که با توزیع برنامه Fortnite خود در خارج از Google Play از گشودگی Android بهره مند شده است. "

   https://techbord.com گوگل می گوید دادخواست جدید ضد انحصاری که Play Store را هدف قرار داده است شایسته نیست زیرا Android اجازه می دهد تا بارگیری جانبی را انجام دهد

  Google همچنین یادآور می شود که دستگاه های Android مانند رایانه لوحی Amazon Fire با یک فروشگاه برنامه رقابتی و بدون فروشگاه Google Play از قبل بارگیری می شود.

  "این دادخواست درمورد کمک به پسر کوچک یا محافظت از مصرف کنندگان نیست. این کار در مورد تقویت تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان برنامه است که از مزایای Google Play بدون پرداخت هزینه برای آن می خواهند. " "انجام این کار باعث افزایش هزینه ها برای توسعه دهندگان کوچک ، مانع توانایی آنها در ابتکار و رقابت می شود و برنامه ها را در اکوسیستم اندروید برای مصرف کنندگان کمتر امن می کند."

خبرهای دیگر از گوگل