خبر

 • تک بورد - گوگل سرانجام ورودی برنامه Gmail را با حریم خصوصی

  گوگل سرانجام ورودی برنامه Gmail را با حریم خصوصی "برچسب های تغذیه " به روز کرد
  17 روز و 16 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: سرانجام ورودی فروشگاه App Gmail حریم خصوصی خود را "برچسب های تغذیه ای" ارسال کرد. اپل از 10 دسامبر نیاز به اطلاعات شفافیت را آغاز کرد اما به توسعه دهندگان اجازه داد آن را در به روزرسانی بعدی برنامه اضافه کنند. گوگل با دانستن این موضوع ، جیمیل و سایر برنامه های آن را در 8 دسامبر به روز کرد و از آن زمان به روز نکرده است (به جز YouTube).

  MacRumors روز دوشنبه متوجه شد که Google سرانجام اطلاعات مورد نیاز جمع آوری اطلاعات را به برنامه Gmail اضافه کرده است ، و به طرز شگفت انگیزی (یا شاید نه) گسترده باشد. 10 دسته داده وجود دارد که Gmail برای بهبود تبلیغات شخص ثالث ، تجزیه و تحلیل ، شخصی سازی محصول و عملکرد برنامه جمع آوری و به اشتراک می گذارد.

  تا آنجا که تبلیغات شخص ثالث انجام می شود ، Google فقط مکان دوره شما ، شناسه کاربر را به اشتراک می گذارد ، و داده های تبلیغاتی. با این حال ، این اطلاعات برای استفاده شخصی خود اطلاعات دیگری مانند مخاطبین ، سابقه جستجو ، سابقه خرید ، عکس ها ، ویدیوها ، داده های صوتی و "سایر داده های کاربر" و "سایر داده های دیگر" مبهم را جمع آوری می کند. "

  برچسب حریم خصوصی برنامه برای Gmail به چه صورت است؟ خودت ببین. pic.twitter.com/LpOPfg4Iq2

  - میچل (strawberrywell) 23 فوریه 2021

  به خاطر داشته باشید که برنامه برای تأمین انتظارات عملکرد کاربران به بسیاری از این داده ها نیاز دارد. به عنوان مثال ، برای ارسال یک فیلم یا تصویر از طریق ایمیل به کسی ، Gmail باید به دوربین و یا رول دوربین دسترسی داشته باشد. این بدان معنا نیست که Google در حال گرفتن و جستجوی همه ویدیوهای شما است. با این حال ، از لحاظ فنی ، جمع آوری آنهایی است که ارسال می کنید و ذخیره آنها در پوشه Sent در سرورهای خود.

  مسلماً عجیب ترین نکته در مورد به روزرسانی Google توضیحات برنامه Gmail خود این است که فشار خاصی ایجاد نمی کند وصله نرم افزاری واقعی با آن. در اوایل این ماه ، بیشتر برنامه های Google به کاربران هشدار می دادند که "قدیمی" هستند. "قبلاً از تایمرهای داخلی خود گذشته است ، عجیب است که برچسب های Gmail با یک برنامه همراه نیستند بروزرسانی.

  اعتبار تصویر: Koshiro K

خبرهای دیگر از گوگل