خبر

 • تک بورد - گوگل ساختمان اداری جدید را با 2.1 میلیارد دلار خریداری می کند ، کارکنان باید همکاری کنند

  گوگل ساختمان اداری جدید را با 2.1 میلیارد دلار خریداری می کند ، کارکنان باید همکاری کنند
  16 روز و 23 ساعت قبل

  گوگل از سرمایه گذاری قابل توجهی در برنامه های توسعه دفتر شهر نیویورک خود خبر داده است ، زیرا این شرکت قصد دارد یک ساختمان اداری در منهتن با 2.1 میلیارد دلار خریداری کند. پردیس جدید در ترمینال سنت جان در منهتن ، که غول جستجو در حال حاضر اجاره می دهد ، قرار است در اواسط سال 2023 افتتاح شود. این بخشی از محوطه جدید 1.7 میلیون فوت مربعی این شرکت در میدان هادسون خواهد بود.

  به گفته وال استریت ژورنال ، خرید پایانه سنت جان ، گران ترین فروش ساختمان اداری ایالات متحده از زمان شروع همه گیری تقریباً دو سال پیش است. این ساختمان بزرگترین دفتر Google در خارج از دفتر مرکزی اصلی آن در کالیفرنیا خواهد بود.

  با اعمال اختیار خرید گوگل در سه ماهه اول سال 2022 ، این ساختمان به 55.9 میلیارد دلار زمین بزرگ می افزاید. و ساختمان مادر شرکت Alphabet در حال حاضر مالک آن است. این رقم شامل 2.4 میلیارد دلار خرید برای ساختمان چلسی مارکت در سال 2018 است.

  این فضا به دلیل طراحی بیوفیلیک آن "ساختمان بسیار پایدار ، سازگار و متصل" ارائه می دهد و به کارکنان اجازه می دهد تا با آنها ارتباط نزدیکتری برقرار کنند. طبیعت مفهوم طراحی رایج شامل فضاهای باز مختلف در فضای باز و همچنین اتصال مجدد محله میدان هادسون به ساحل مجاور است.

   https://techbord.com Google ساختمان اداری جدیدی را با 2.1 میلیارد دلار خریداری می کند ، کارکنان \ 'نیاز به همکاری دارند \'

  " ما می دانیم که کارکنان ما برای اینکه واقعاً خوشحال و مولد باشند ، نیاز به همکاری به دلیل نیاز به همکاری ، ما بیشتر و بیشتر در فضای اداری سرمایه گذاری کرده ایم. ”ویلیام فلوید ، مدیر سیاست عمومی و امور دولتی گوگل گفت. همه گیر ؛ شرکت ها مجدداً نیاز به فضای اداری را ارزیابی می کنند و منجر به تخلیه بسیاری از املاک به نفع کار از راه دور می شوند.

  خود گوگل بازگشت کامل خود به دفاتر را تا ژانویه به تعویق می اندازد. فراتر از آن ، مدیر عامل شرکت Sundar Pichai قبلاً فاش کرد که اکثر کارمندان حدود سه روز را در دفتر و دو روز دیگر را از راه دور خواهند گذراند. فرهنگ کار برای گوگل پس از همه گیری نیز 20 درصد نیروی کار خود را به طور دائم از خانه کار می کند ، که ممکن است منجر به کاهش دستمزد برخی شود.

  در حالی که کار از راه دور ممکن است بر بهره وری و نوآوری تأثیر منفی بگذارد ، واضح است که با حرکت رو به جلو ، شرکت ها به طور فزاینده ای از راه حل ترکیبی استفاده خواهند کرد. به عنوان مثال ، مایکروسافت به اکثر کارکنان اجازه می دهد کمتر از 50 درصد هفته در خانه کار کنند.

خبرهای دیگر از گوگل