خبر

 • تک بورد - گوگل رویداد سخت افزاری Pixel 6 خود را در 19 اکتبر میزبانی می کند

  گوگل رویداد سخت افزاری Pixel 6 خود را در 19 اکتبر میزبانی می کند
  2 روز و 7 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: گوگل گوشی هوشمند پیکسل بعدی خود را در رویداد سخت افزاری که برای 19 اکتبر برنامه ریزی شده است ، رونمایی می کند. بر خلاف اپل که محرمانه است ، گوگل در مورد تلفن هوشمند بعدی خود کاملاً اظهار نظر کرده است ، به این معنی که ما در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد گوشی های آینده داریم. اما Google چه چیز دیگری برای رویداد سخت افزاری خود در نظر خواهد داشت؟

  تکنسین فناوری این خبر را چندی پیش در توییتر اعلام کرد و پیوندی را به صفحه فرود رویداد Pixel اشاره کرد. به گفته وب سایت تعاملی ، این رویداد در 19 اکتبر ساعت 10 صبح در اقیانوس آرام برگزار می شود و احتمالاً از طریق YouTube پخش می شود.

  #Pixel6 ، تلفن جدید Google. تنظیم در 19 اکتبر ساعت 10 صبح PT: https://t.co/zmp5byVq1y#Pixel6Launch pic.twitter.com/v3wwySE5gs

  - ساخته شده توسط Google (madebygoogle) 5 اکتبر 2021

  در اوایل ماه اوت ، Rick Osterloh ، SVP دستگاه ها و خدمات Google ، فاش کرد که سری جدید Pixel دارای یک سیستم دوربین عقب ارتقا یافته با سنسورها و لنزهای بهتر در سراسر "نوار دوربین" است. Pixel 6 و Pixel 6 Pro همچنین اولین دستگاهی خواهند بود که Tensor ، اولین SoC سفارشی گوگل برای دستگاه های تلفن همراه ، در کنار ماژول امنیتی Titan M2 خود را ارائه می دهد. اجرای اندروید 12 از جعبه Pixel 6 استاندارد دارای آلومینیوم مات است در حالی که مدل Pro بالاتر از قاب آلومینیومی صیقلی برخوردار خواهد بود. مودم در گوشی های جدید Pixel خود ، به جای چیپست Qualcomm. گفته می شود مودم مورد بحث Exynos 5123 است و در صورت صحت ، این اولین باری است که شرکتی بدون نام سامسونگ گوشی خود را با مودم Exynos عرضه می کند.

  جزئیات کامل Pixel 6 و پیکسل 6 پرو باید تا 19 اکتبر منتظر بماند. با این حال ، Verge چند ماه قبل مدتی را با واحدهای نمونه اولیه گذراند. جزئیات آن برخورد را می توانید در ویدئوی تعبیه شده در بالا مشاهده کنید.

خبرهای دیگر از گوگل