خبر

 • تک بورد - گوگل در سال 2021 بیش از 100 بازی به Stadia اضافه خواهد کرد

  گوگل در سال 2021 بیش از 100 بازی به Stadia اضافه خواهد کرد
  25 روز و 15 ساعت قبل

  گوگل خدمات بازی ابری خود را از اواخر سال 2019 راه اندازی کرد ، به کاربران اجازه می دهد بازی ها را به طیف گسترده ای از دستگاه ها و سیستم عامل ها منتقل کنند بدون اینکه منتظر بارگیری یا نصب شوند. برخی از بازی ها می توانند با وضوح 4K با حداکثر 60 فریم در ثانیه جریان داشته باشند ، بنابراین طولانی تر است زیرا اتصال اینترنت شما برای پشتیبانی از آن سریع است.

  با بسته شدن استودیو توسعه بازی شخص اول Stadia و Terraria ، Re-Logic با لغو درگاه Stadia پس از از دست دادن دسترسی به حساب های Google ، Google روحیه چندان بالایی نداشت.

  با این وجود ، Google قول داده است که به سرمایه گذاری در Stadia و سیستم عامل اصلی آن ادامه دهد. این تعهد اخیراً هنگامی تقویت شد که گوگل گفته بود بیش از 100 بازی قرار است در سال 2021 به فروشگاه Stadia برسد.

  نکات مهم شامل Far Cry 6 ، FIFA 21 ، Hellpoint and Judgment ، یک بازی اکشن و ماجراجویی از Ryu Ga است. استودیوی Gotoku که در ابتدا در اواخر سال 2018 در ژاپن راه اندازی شد. این داستان که یک سری از سریال Yakuza است ، به دنبال یک کارآگاه ناپسند تبدیل به یک کارآگاه شد که به دنبال رستگاری در Red Light District از Komurocho بود.

  Google در حال حاضر یک ماه آزمایشی رایگان Stadia Pro را ارائه می دهد. پس از آن ، شما ماهیانه 9.99 دلار پرداخت خواهید کرد و می توانید هر زمان که بخواهید لغو کنید. برخی از بازی ها باید خریداری شوند در حالی که برخی دیگر رایگان هستند تا زمانی که شما عضوی حرفه ای باشید. لیست کامل بازی های ارائه شده را می توانید در وب سایت Stadia بیابید.

  اعتبار Masthead Cody Engel

خبرهای دیگر از گوگل