خبر

 • تک بورد - گوگل تقسیم سود مطلوب Stadia را برای ناشران و توسعه دهندگان اعلام کرد

  گوگل تقسیم سود مطلوب Stadia را برای ناشران و توسعه دهندگان اعلام کرد
  13 روز و 10 ساعت قبل

  گوگل تلاش بیشتری برای جذب توسعه دهندگان و ناشران به Stadia انجام می دهد. در طی ارائه آنلاین در مورد این موضوع ، Google برنامه به روز شده تقسیم درآمد را اعلام کرد که از اواخر سال جاری به اجرا در می آید و همچنین انگیزه های دیگری برای جذب شرکای جدید و جلوگیری از پریدن کشتی های موجود از مشتریان موجود است.

  از اول اکتبر ، Google کاهش درآمد خود را برای 3 میلیون دلار اول که یک عنوان در سیستم عامل کسب می کند ، فقط به 15 درصد کاهش می دهد. قابل ذکر است ، این امر بازگشتی نیست ، و فقط برای بازیهای جدید قابل استفاده از اول اکتبر تا پایان 2023 قابل استفاده است. متأسفانه ، توسعه دهندگان و ناشرانی که از قبل در Stadia هستند یا کسانی که قصد دارند بازی های خود را قبل از اکتبر ارائه دهند ، واجد شرایط نیستند برای سهم جذاب تر.

  چه بیشتر ، از این ماه ، هر بازی جدیدی که وارد Stadia Pro شود ، بخشی از پای اشتراک را به دست می آورد. به طور خاص ، Stadia Pro 70 درصد درآمد ماهانه را بر اساس تعامل به شرکا بازپرداخت خواهد کرد.

  اما این به اینجا ختم نمی شود ، زیرا Google همچنین یک برنامه بازاریابی وابسته جدید معرفی کرد که هدف آن پاداش دادن به شرکا با یک پرداخت 10 دلار هنگام ثبت نام کاربر آزمایشی در Stadia Pro با استفاده از پیوند "کلیک برای پخش" خود.

  Google آخرین لیست در حال رشد سریع شرکت هایی است که برنامه های جذاب تری برای تقسیم درآمد ارائه می دهند به امید ایجاد توسعه دهندگان و ناشران خوشحال تر آمازون این کار را ماه گذشته انجام داد ، دقیقاً به دنبال اپل ، اپیک و حتی گوگل ، که اوایل سال جاری کارمزد فروشگاه Play خود را به نصف کاهش داد.

خبرهای دیگر از گوگل