خبر

 • تک بورد - گوگل تا پایان امسال به طور خودکار احراز هویت دو مرحله ای را برای 150 میلیون کاربر فعال می کند

  گوگل تا پایان امسال به طور خودکار احراز هویت دو مرحله ای را برای 150 میلیون کاربر فعال می کند
  16 روز و 9 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: مدتهاست که تصور می شود گذرواژه ها در محافظت از حضور آنلاین کاربران ناکافی هستند ، به همین دلیل است که ابزارهای اضافی مانند مدیران رمز عبور و مکانیسم هایی مانند 2FA سالها در دسترس قرار گرفته است. در تلاش برای ترویج شیوه های امنیتی بهتر ، گوگل می گوید که 2 میلیون سازنده YouTube را نیاز به تأیید دو مرحله ای دارد و قصد دارد تا پایان سال 2021 150 میلیون حساب کاربری را به صورت خودکار ثبت

  گوگل می گوید امنیت 1 میلیارد رمز عبور را روزانه برای محافظت از کاربران در برابر هکرها بررسی می کند. با این حال ، کمی مهندسی اجتماعی و استفاده مجدد از رمز عبور یکسان در چندین وب سایت ، سهم خود را در سهولت کار هکرها آسان می کند ، بدون ذکر انتخاب خود کلمات عبور وحشیانه.

  اخیراً مایکروسافت با اجازه دادن به این مشکل کاربران بدون رمز عبور با حساب های خود کار می کنند ، و در حال حاضر گوگل با ثبت نام خودکار 150 میلیون نفر از آنها در فرایند تأیید دو مرحله ای (2SV) ، امنیت کاربران خود را افزایش می دهد. 2SV مدتهاست که به عنوان یک اقدام امنیتی اضافی برای محافظت از حساب های Google باقی مانده است و این شرکت مدتی قبل اعلام کرد که قصد دارد آن را به عنوان گزینه پیش فرض برای حسابهای با پیکربندی مناسب انتخاب کند.

   https://techbord.com Google تا پایان امسال به طور خودکار احراز هویت دو مرحله ای را برای 150 میلیون کاربر فعال می کند

  تصمیم به خودکار به نظر می رسد ثبت نام 150 میلیون حساب گام دیگری در این راستا باشد. علاوه بر این ، Google همچنین به 2 میلیون حساب سازندگان YouTube نیاز دارد تا 2SV را تا پایان امسال فعال کنند.

  این شرکت گفت که در حال کار بر روی فناوری هایی است که وابستگی کاربران به گذرواژه ها را کاهش می دهد ، مانند Google Identity که اخیراً معرفی شده است. API خدمات که گذرواژه ها را با نشانه های امن برای احراز هویت کاربران در سایت ها و سرویس ها جایگزین می کند.

خبرهای دیگر از گوگل