خبر

 • تک بورد - گوگل تابستان امسال اولین فروشگاه خرده فروشی فیزیکی خود را در نیویورک افتتاح می کند

  گوگل تابستان امسال اولین فروشگاه خرده فروشی فیزیکی خود را در نیویورک افتتاح می کند
  5 روز و 7 ساعت قبل

  نظر ویراستار: گوگل در حال ساخت فروشگاه جدید خود با رعایت بهداشت و ایمنی مشتریان و کارمندان است. به همین ترتیب ، ماسک ، ضد عفونی کننده دست و اقدامات فاصله اجتماعی اعمال خواهد شد و Google هر روز چندین بار همه مناطق فروشگاه را تمیز می کند. در حال حاضر این مساوی با دوره است ، مخصوصاً در یک شهر بزرگ مانند نیویورک. با گذشت زمان و برطرف شدن محدودیت ها ، احتمالاً می توان انتظار داشت که گوگل لحن خود را نیز

  گوگل قصد دارد اولین فروشگاه خرده فروشی فیزیکی خود را در یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان: نیویورک افتتاح کند.

  فروشگاه Google ، واقع در محله چلسی از منهتن ، به خریداران این امکان را می دهد که تجربه عملی با محصولات ساخت Google مانند تلفن های هوشمند Pixel ، پوشیدنی های Fitbit و محصولات Nest داشته باشند و ببینند که محصولات و خدمات مختلف Google چگونه می توانند با هم کار کنند. در صورت تمایل ، مشتریان می توانند بصورت آنلاین خرید کنند و سفارشات خود را در فروشگاه تحویل بگیرند.

  https://techbord. com گوگل اولین فروشگاه خرده فروشی فیزیکی خود را در تابستان امسال در نیویورک افتتاح می کند

  جیسون روزنتال ، معاون کانال های مستقیم و عضویت ، گفت که متخصصان گوگل همچنین برای کمک به عیب یابی مشکلات ، تعمیر دستگاه های آسیب دیده آماده خواهند بود و در مشاغل نصب کمک کنید. به ما گفته شده است كه در طول سال كارگاه هاي آموزشي نيز ارائه مي شود.

  علاوه بر اين ، ظرفيت فروشگاه نيز براي اطمينان از "احساس امنيت مشتريان در طول خريد خود" محدود خواهد بود. روزنتال گفت که Google به نظارت بر دستورالعمل های محلی و ملی ادامه خواهد داد و پروتکل های آنها را در صورت لزوم تنظیم خواهد کرد.

  کسانی که در این منطقه هستند می توانند تابستان امسال در گوشه خیابان 9 و خیابان پانزدهم خیابان.

  اعتبار تصویر dennizn

خبرهای دیگر از گوگل