خبر

 • تک بورد - گوگل به دادگاه اتحادیه اروپا می گوید که جستجوی برتر در بینگ

  گوگل به دادگاه اتحادیه اروپا می گوید که جستجوی برتر در بینگ "Google" است
  25 روز و 13 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: در تلاش برای نقض قانون ضد تراست با جریمه چند میلیارد دلاری ، وکیل Google این هفته با ذکر مثال از تعداد زیادی از افراد عجله ای که از رقبا عجله می کنند تا به این موتور بشتابند ، چقدر موفق است.

  در سال 2018 اتحادیه اروپا به دلیل نقض ضد تراست ، 4.34 میلیارد یورو (حدود 5 میلیارد دلار) جریمه به گوگل زد. این تخلف مربوط به نحوه گوگل از تولید کنندگان دستگاه های Android برای نصب موتور جستجوی خود و مرورگر Chrome برای اعطای مجوز به فروشگاه Google Play است. تنظیم کننده های اتحادیه اروپا همچنین ادعا کردند تولیدکنندگانی که نرم افزار Google را از قبل نصب کرده اند اجازه استفاده از چنگال های Android را ندارند. یک کمیسر اتحادیه اروپا گفت که این امر رقابت و نوآوری را خفه می کند.

  بلومبرگ خاطرنشان می کند که گوگل هنوز در تلاش است تا این جریمه لغو شود و این هفته نیز به دادگاه عمومی اتحادیه اروپا در لوکزامبورگ گفت که موتور جستجوی آن بسیار محبوب است. آلفونسو لامادرید ، وکیل Alphabet Inc. (مالک Google) می گوید. " p> https://techbord.com Google به دادگاه اتحادیه اروپا می گوید که جستجوی برتر در بینگ \ 'Google \'

  لامادرید به احتمال زیاد پیشنهاد می کند که اکثر مردم از Bing فقط به این دلیل استفاده می کنند که موتور جستجوی پیش فرض مرورگر Edge از پیش نصب شده در ویندوز است و بلافاصله راهی برای تغییر به Google جستجو می کنند.

  < p> "مردم از Google به دلیل انتخاب خود استفاده می کنند ، نه به این دلیل که مجبور هستند " ، لامادرید گفت. "سهم بازار Google در جستجوهای عمومی با نظرسنجی های مصرف کنندگان مطابقت دارد که نشان می دهد 95٪ از کاربران گوگل را به موتورهای جستجو رقیب ترجیح می دهند. "

  بر اساس آمار StatCounter ، Google دارای 92٪ موتور جستجو است سهم بازار ، با بینگ در رتبه دوم 2.66 درصد.

  ماه گذشته مدیریت ثروت برنشتاین تخمین زد که Google ممکن است امسال مبلغ 15 میلیارد دلار به اپل پرداخت کند تا اطمینان حاصل شود که گوگل موتور جستجوی پیش فرض در دستگاه های اپل باقی می ماند ، از جمله iPhone.

خبرهای دیگر از گوگل