خبر

 • تک بورد - گوگل بسته های سخت افزاری Stadia Premiere Edition را به خریداران بازی هدیه می دهد

  گوگل بسته های سخت افزاری Stadia Premiere Edition را به خریداران بازی هدیه می دهد
  2 روز و 14 ساعت قبل

  گوگل به هیچ وجه نشانه این نیست که به کاربران بیشتری احتیاج دارد ، کیت رایگان Stadia Premiere Edition را به هر کسی که بازی Stadia با قیمت کامل بخرد یا پیش سفارش دهد ، هدیه می دهد. تبلیغات از هم اکنون تا ساعت 11:59 بعد از ظهر PT در 10 اکتبر ادامه دارد و کدهای بازخرید تا 20 اکتبر ارسال می شود.

  کیت Stadia Premiere Edition ، که معمولاً حدود 80 دلار هزینه دارد ، شامل Chromecast Ultra و کنترلر سفید Stadia است. برای دریافت بازی رایگان باید Stadia را با قیمت 59.99 دلار یا بیشتر خریداری کنید. این که آیا شما این را خوب می دانید یا خیر ، احتمالاً به نگرش شما نسبت به سرویس پخش بازی Google بستگی دارد ، که وجود کنسول ها و رایانه های شخصی را مانند آنچه پیش بینی شده بود تهدید نکرده است (یعنی اصلا).

  اگر از پیشنهاد استفاده کنید ، تا 20 نوامبر فرصت دارید تا کد را پس انداز کنید. این پیشنهاد در ایالات متحده ، انگلستان ، ایرلند ، هلند ، بلژیک ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، اسپانیا ، سوئد ، دانمارک ، نروژ ، فنلاند ، اتریش و سوئیس معتبر است. گوگل می گوید این دستگاه تا پایان عرضه در دسترس است ، هرچند تصور این که مجموعه شرکت در حال اتمام باشد دشوار است.

  گوگل در گذشته بارها محصولات خوب Stadia را اهدا کرده است. ماه آگوست شاهد سه ماه Stadia Pro به مشترکین YouTube Premium بود. همین گروه در نوامبر گذشته واجد شرایط دریافت بسته نرم افزاری Stadia Premiere Edition رایگان بودند و این کیت ها را نیز به خریداران نسخه Stadia Cyberpunk 2077 و Resident Evil Village اهدا کرد.

  همه چیز مدتی است که برای Stadia بسیار صورتی به نظر نمی رسم. تعطیلی گوگل اولین استودیوی بازی سازی Stadia در ابتدای سال ، مهمترین نشانه مشکلات آن بود. پس از آن جان جاستیس ، سرپرست محصول در ماه مه ترک کرد. در همان ماه ، گوگل گفت Stadia "زنده و سالم است " ، این همان خطوطی است که معمولاً شرکت ها هنگامی که چیزی از آن چیزها دور است راه اندازی می کنند. به نظر می رسد حتی تیم سوینی فکر می کند که مشکل دارد.

  سوئینی: "درک من این است که پس از راه اندازی عمومی ، Google Stadia بسیار کاهش یافته است."

  - آدی روبرتسون (@ thedextriarchy) 4 مه 2021

  برای خدمات Google ، که اکنون آن را "پلت فرم فناوری برای شرکای صنعت" می نامیم ، منصفانه به روز شده است و حتی به ناشران و توسعه دهندگان نیز پیشنهاد داده است تقسیم سود مطلوب تر ما باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا این موارد اضافی و تبلیغات برای ذخیره آن کافی است.

خبرهای دیگر از گوگل