خبر

 • تک بورد - گوگل برای فروش 1 میلیون دلاری فروش توسعه دهندگان ، کمیسیون فروشگاه Play Play را به نصف کاهش می دهد

  گوگل برای فروش 1 میلیون دلاری فروش توسعه دهندگان ، کمیسیون فروشگاه Play Play را به نصف کاهش می دهد
  22 روز و 14 ساعت قبل

  خبر خوب برای توسعه دهندگانی که می خواهند پول بیشتری از فروش تولید شده در فروشگاه Google Play به خانه بیاورند. از اول ژوئیه ، هنگامی که یک توسعه دهنده کالا یا خدمات را در فروشگاه Google Play به ازای درآمد 1 میلیون دلاری سالانه یک توسعه دهنده به فروش می رساند ، هزینه خدمات دریافتی خود را کاهش می دهد. به جای اینکه گوگل 30 درصد کاهش داشته باشد ، غول جستجو فقط 15 درصد از درآمد را می گیرد.

  سامر سامات ، معاون اصلی مدیریت محصول در Google ، گفت: "این بودجه هایی است که می تواند به توسعه دهندگان کمک کند تا با استخدام مهندسین بیشتر ، افزودن کارکنان بازاریابی ، افزایش ظرفیت سرور و موارد دیگر ، در مرحله مهم رشد خود مقیاس بندی کنند."

  این اطلاعیه تنها چند ماه پس از آن صورت گرفت كه اپل برنامه مشابهی را برای فروشندگان برنامه در فروشگاه App ارائه داد. شاید بزرگترین تفاوت بین این دو برنامه این باشد که تغییر Google هر ساله برای هر توسعه دهنده Play اعمال می شود. برنامه اپل بیان می دارد که اگر در سال تقویمی آینده یک dev به زیر آستانه 1 میلیون دلار برسد ، آنها می توانند برای کارمزد 15 درصدی سال بعد مجدداً صلاحیت داشته باشند. "

خبرهای دیگر از گوگل