خبر

 • تک بورد - گوگل با طرح دعوی طبقاتی در مورد ادعاهای بازی 4K Stadia برخورد کرد

  گوگل با طرح دعوی طبقاتی در مورد ادعاهای بازی 4K Stadia برخورد کرد
  19 روز و 1 ساعت قبل

  آیا قبل از راه اندازی Stadia هنگامی که قول می داد همه بازی ها با سرعت 4K و با سرعت 60 فریم در ثانیه اجرا می شوند ، به یاد دارید؟ این هرگز آشکار نشد و برخی از مردم ادعا کردند که این ادعاها گمراه کننده بوده و برای افزایش تعداد مشترکان آن مطرح شده است. اکنون ، یک دعوی طبقاتی علیه Google تشکیل شده است.

  در یک دعوی نقض قرارداد 42 صفحه ای که در ناحیه دادگاه شرقی نیویورک علیه Google ، Bungie و id Software تشکیل شد ، اعلام شد که Google "کیفیت پخش جریانی و وضوح نمایش را بسیار اغراق آمیز " "از Stadia و اینکه مجریان هر سه شرکت اظهارات نادرستی در مورد بیشتر یا همه بازیهای اجرا شده با کیفیت 4K داشتند. این پرونده در ابتدا در اکتبر 2020 تشکیل شد اما به تازگی به دادگاه فدرال منتقل شده است.

  در کنفرانس توسعه دهندگان بازی در سال 2019 ، Marty Stratton از id Software گفت که Doom Eternal "قادر به اجرا خواهد بود با وضوح واقعی 4K ، با رنگ HDR با 60 فریم در ثانیه بی وقفه در Stadia. در واقع ، این نمایشگرها با رزولوشن 1080p @ 60fps در نمایشگرهای HD اجرا می شوند و از 2100p از 1800p @ 60fps در نمایشگرهای 4K با حداکثر نمونه برداری می شوند. 4K با HDR ✅ 60fps ✅ # GoogleGDC19 https://t.co/6YBdOhHhNV

  - DOOM (DOOM) 19 مارس 2019

  این دادخواست همچنین ادعا می کند که Bungie "می دانسته یا باید می دانسته است که Google در حال ساخت است اظهارات گمراه کننده در مورد طرح اشتراکی Pro Stadia Pro در این است که Destiny 2 در گیم پلی 4k 60FPS که سرویس Stadia Pro ارائه می دهد قابل پخش نیست و اینکه مصرف کنندگان در مورد Destiny 2 گمراه می شوند. "

  در سال 2019 ، معاون رئیس Stadia ، فیل هریسون در توئیتر خود اعلام کرد که تمام بازی های راه اندازی شده با کیفیت 4K اجرا می شوند ، اما اکثر آنها افزایش یافته اند. برای مثال Red Dead Redemption 2 بالاتر از 1440p ارائه نمی شود و به 4K ارتقا می یابد.

  بله ، همه بازی های در حال راه اندازی از 4K پشتیبانی می کنند. ما Stadia را برای فعال کردن 4K / 60 (با تلویزیون و پهنای باند مناسب) طراحی کردیم. ما می خواهیم همه بازی ها 4K / 60 بازی کنند اما گاهی اوقات به دلایل هنری یک بازی 4K / 30 است بنابراین Stadia همیشه با 4K / 60 از طریق رمزگذاری 2 برابر جریان می یابد.

  - Phil Harrison (MrPhilHarrison) 9 اکتبر 2019

  توانایی Stadia برای پخش جریانی بازی ها با کیفیت 4K محدود به افرادی بود که از تلویزیون Chromecast Ultra و UHD استفاده می کردند تا زمانی که مشتری وب آن در مارس 2020 مورد حمایت قرار گرفت.

  این دادخواست به دنبال مشتریانی است که Stadia را خریداری کرده اند. نسخه مerسس ، نسخه برتر و / یا اشتراك در Stadia Pro از 6 ژوئن 2019. ادعا می شود افراد خرید خود را براساس اطلاعات انجام داده اند و گزارش های حاوی آنلاین قدرتمندتر بودن Stadia از بازی های برتر کنسول ها و همه بازی ها را با وضوح 4K نمایش می دهد. "

  این دادخواست به دنبال جبران خسارت ، حق الزحمه وکلا و" چشم پوشی از کلیه سودها ، مزایا و سایر غرامت ها "همراه با دستور منع قانونی است. فروش آینده بازیهای خریداری شده از طریق Stadia.

  Stadia "پایان ماشین های بازی " نیست که برخی ادعا کردند اخیراً درباره این سرویس چیزهای زیادی شنیده ایم ، غیر از این که استودیوی بازی سازی شخص اول خود را شاتر کرده است.

خبرهای دیگر از گوگل