خبر

 • تک بورد - گوگل اصرار دارد Stadia

  گوگل اصرار دارد Stadia "زنده و سرحال" است ، با وجود شواهدی که خلاف آن را نشان می دهد
  2 روز و 4 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: به یاد دارید وقتی Google Stadia را در سال 2019 معرفی کرد ، و صحبت از این سرویس انقلابی بود که رایانه های شخصی و کنسول های بازی را منسوخ می کند؟ اوضاع دقیقاً به همین ترتیب پیش نرفته است. اما یک مدیر شرکت اصرار دارد که Stadia از تلاش بسیار دور است. در حقیقت ، \"زنده و خوب\" است.

  هنگام ورود Stadia هیاهوی زیادی در اطراف آن وجود داشت. گوگل ادعا کرد که محصول آن ، قدرتمندتر از Xbox One X و PS4 Pro با هم ، سرانجام سرویس پخش بازی خواهد بود که مصرف کنندگان از طریق رایانه یا کنسول انتخاب می کنند. Google VP Madj Bakar گفت Stadia می تواند در مدت دو سال بیشتر از یک رایانه پاسخگو باشد. بدیهی است که چنین نیست.

  Stadia بازبینی های متفاوتی را آغاز کرد و به دلیل عدم ارائه واقعی یا در برخی موارد هر عملکرد 4K که منجر به دادخواست شد ، با انتقاداتی روبرو شد. همچنین باید با داغ شدن بیش از حد دانگل Chromecast Ultra ، کمبود به روزرسانی و بسیاری از مسائل دیگر روبرو شود ، در نتیجه برخی از توسعه دهندگان شکایت کردند که گوگل بیش از حد با Stadia قول داده است. اما بزرگترین موفقیت در ماه فوریه بود که گوگل استودیوی بازی شخص اول Stadia خود را تعطیل کرد و وقتی رئیس محصول جان عدالت در اوایل ماه این شرکت را ترک کرد ، اوضاع حتی ناخوشایندتر ظاهر شد.

  Stadia Google "پناهگاه " مطابق آنچه اتفاق افتاده است ، مطابق با آنچه اتفاق افتاده است ، آینده Stadia به دور از گلگون است ، اما Nate Ahearn ، رهبر بازاریابی توسعه دهنده ، خلاف این عقیده را دارد. وی به Gamesindustry.biz گفت: "ما در راه بیش از 100 بازی جدیدی هستیم که در Stadia در سال 2021 راه اندازی می شوند و همچنان Stadia را به مکانی عالی برای بازی کردن در دستگاههایی که قبلاً خودتان هستند تبدیل خواهیم کرد."

  "من به هر غیر مومن می گویم که توجه داشته باشید که چگونه ما همچنان به عمل آوردن سخنان خود ادامه می دهیم ، زیرا ما برنامه Stadia Makers را توسعه می دهیم و با استودیوهای AAA مانند Capcom همکاری می کنیم ، EA ، Square Enix ، Ubisoft و دیگران. "

  جالب اینجاست که Google هرگز تعداد افرادی که از Stadia استفاده می کنند را مشخص نکرده است. هنگامی که در اوایل سال جاری استودیوی بازی را تعطیل کرد ، منابع ناشناس ادعا کردند که "صدها هزار نفر" تعداد کنترل کننده کمتری فروخته شده و "کاربران فعال ماهانه" از آنچه Google انتظار داشت وارد سیستم می شوند.

  سرویس های پخش بازی سالها بدون تهدید سیستم عامل های سنتی وجود داشته است. گوگل هنوز معتقد است که Stadia به زمان بیشتری نیاز دارد تا اینکه فناوری و تعداد مخاطبان آن را به گزینه ای مناسب تبدیل کنند. اما علی رغم کمبود تراشه جهانی که باید گیمرهای سخت افزاری را به سمت Stadia سوق دهد ، این گزینه همچنان جایگزین است - حتی تیم سوئینی ، مدیر عامل شرکت Epic Games ، فکر می کند که با مشکل روبرو است.

  سوینی: "درک من این است که پس از راه اندازی عمومی ، Google Stadia بسیار قابل توجهی کاهش یافته است. "

  - Adi Robertson (thedextriarchy) 4 مه 2021

خبرهای دیگر از گوگل