techbord.com گوگل از ترموستات ارزان قیمت Nest که با کنترل های لمسی جایگزین چرخ مکانیکی می شود ، رونمایی کرد

Google’s Nest روز دوشنبه نسخه ارزان قیمت ترموستات هوشمندی را معرفی کرد که نزدیک به یک دهه پیش Nest را روی نقشه قرار داده بود. این ترموستات به دلیل اینکه Nest مکانیسم چرخ سنتی چرخش را با یک لنت حساس به لمس در امتداد لبه ها جایگزین کرد ، کمی نازک تر از مدل های قبلی است. همچنین از فناوری سنجش حرکات Soli بهمراه موقعیت مکانی تلفن شما برای تعیین زمان خارج شدن از منزل استفاده می کند و می تواند دما را به

روچی دسای ، مدیر ارشد محصولات در Google Nest ، گفت که صرفه جویی در انرژی شماره یک دلیل این است که مردم به دنبال ترموستات هوشمند می روند. ترموستات جدید Nest در این زمینه دارای برتری است و به کاربران اجازه می دهد تا از طریق ویژگی Quick Schedule در برنامه Google Home دمای سفارشی را در زمان های مختلف و روزهای مختلف تنظیم کنند.

پس انداز یاب به کاربران کمک می کند تا بهینه سازی های کوچک را شناسایی کنند که می تواند باعث صرفه جویی در انرژی زیادی شود ، مانند تنظیم درجه حرارت در شب هنگام خواب. همچنین مجهز به ویژگی اعلام شده در اوایل سال جاری است که می تواند کاربران را از مشکلات احتمالی سیستم های HVAC خود آگاه کند.

جدیدترین Nest می تواند در کمتر از 30 دقیقه نصب شود و با اکثر خانه ها سازگار است. هنوز هم ، اگر تازه وارد ترموستات های هوشمند نیستید ، می خواهید با راهنمای سازگاری مشورت کنید.

ترموستات Nest جدید از امروز با قیمت 129.99 دلار در انتخاب سفید ، صورتی برای پیش سفارش در دسترس است. ، طرح های رنگی سیاه یا سبز. در صورت نیاز به کیت اصلاح اختیاری ، 14.99 دلار اضافی به شما بازگردانده می شود. به دنبال حمل آنها در هفته های آینده باشید.

گوگل از ترموستات ارزان قیمت Nest که با کنترل های لمسی جایگزین چرخ مکانیکی می شود ، رونمایی کرد
google/گوگل-از-ترموستات-ارزان-قیمت-nest-که-با-کنترل-های-لمسی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com بازیکن هشت ساله Fortnite 33،000 و 5000 $ PC به خاطر حرفه ای شدن به وی اعطا کرد
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com گزارش شده است که مدل جدید سوئیچ با پشتیبانی 7 اینچی OLED و 4K امسال وارد بازار می شود
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.