techbord.com گفته می شود Pixel 5 Google از مشکلات کیفیت ساخت رنج می برد

یک سیب زمینی داغ: Pixel 5 فقط هفته گذشته به بازار آمد و در حالی که گوگل قیمت آن را مانند اکثر پرچمداران سال 2020 اعلام نکرده است ، اما به نظر می رسد تلفن 699 دلاری با نقص تولید با توجه به وجود تصویب کنندگان اولیه در مورد شکاف بین قاب تلفن و نمایش دادن.

گوگل پس از تصمیم به حق بیمه و جایگزینی خط ارزان قیمت Nexus با Pixels رقیب آیفون ، موفقیت محدودی را مشاهده کرد. این شرکت با Pixel 3a و 3a XL و 4a که اخیراً راه اندازی شده است به رویکرد اصلی خود متوسل شد ، که همه آنها به دلیل درست کردن اصول اولیه مورد ستایش جهانی قرار گرفتند.

جدیدترین Pixel 5 با اواسط خود انتظار می رود مشخصات قدیمی تر و برچسب قیمت نسبتاً مقرون به صرفه 699 دلاری نیز همین کار را انجام دهند. با این حال ، اکنون گزارش هایی در مورد مشکلات کیفیت ساخت تلفن شروع شده است. طبق گفته پلیس آندروید ، که واحد بررسی آن نیز تحت تأثیر قرار گرفته است ، خریداران اولیه متوجه وجود شکاف بین قاب آلومینیومی گوشی و سپر پلاستیکی صفحه نمایش می شوند.

 https://techbord.com گزارش شده است که Pixel 5 Google از مشکلات کیفیت ساخت رنج می برد

کاربران نگران هستند که نقص ممکن است باعث ایجاد خطر شود مقاومت در برابر آب و گرد و غبار IP68 تلفن (تصاویر از تالار گفتگوی Pixel Phone)

اکثر دارندگان این شکاف ها را در بالای دستگاه خود ، جایی که دوربین جلویی قرار دارد و در کنار منطقه سینی سیم کارت ، مشاهده می کنند در سمت چپ اگرچه این شکاف ها گرد و غبار و آوار جمع می کنند ، اما تأیید نمی شود که در این مرحله بر درجه IP68 تلفن تأثیر بگذارند. همچنین ، یک پیکسل 699 دلاری با شکاف های صفحه نمایش - که ظاهراً خارج از جعبه است - برای گوگل خوش آیند نیست ، که نمی تواند با یک به روزرسانی OTA مانند نسخه Pixel 3 به سادگی مشکل را برطرف کند.

اگرچه گزارش ها در این زمان محدود هستند ، اما گفته می شود که تعداد انجمن ها با شکایات کاربران به سرعت افزایش می یابد. Google هنوز به این مسئله پاسخ نداده است ، هرچند به زودی انتظار می رود بیانیه رسمی ارائه شود.

تصویر Pixel 5 برتر: مترو

گفته می شود Pixel 5 Google از مشکلات کیفیت ساخت رنج می برد
google/گفته-می-شود-pixel-5-google-از-مشکلات-کیفیت-ساخت-رنج-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Creative عضوی جدید به خانواده Sound Blaster Z اضافه می کند
techbord.com فورد برای انجام
techbord.com این مچ بند به شما اجازه می دهد دوستان ، خانواده و حتی رئیسان روحیه شما را کنترل کنند
techbord.com وسیله نقلیه مفهومی نیسان کار از راه دور را به حد نهایت می رساند
techbord.com سامسونگ تأیید می کند که شارژرها و هدفون های دستگاه های آینده را به تدریج از بین می برد
techbord.com 10 GPU برتر AMD در همه زمان ها
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.