techbord.com کارمندان Google اتحادیه ای برای مبارزه برای تغییر روشهای Alphabet تشکیل دادند

یک سیب زمینی داغ: سالهاست که درگیری های داخلی Google با کارمندان در حوزه های عمومی درگیر شده است و هیچ تغییری در سیاست ها در زمینه حقوق ، اخلاق ، شمول و محافظت در برابر آزار و اذیت وجود ندارد. اکنون این کارمندان در حال ایجاد اتحادیه ای برای مبارزه با این تغییرات از درون هستند ، اقدامی کاملا غیرمعمول برای کارگران صنعت فناوری.

در ماه دسامبر گذشته ، گوگل ، Timnit Gebru ، محقق هوش مصنوعی را پس از تلاش برای صریح صحبت کردن در مورد هوش مصنوعی غیراخلاقی ، که باعث انتقاد عمومی از شرکت و همچنین مخالفت های داخلی شد ، اخراج کرد. امروز ، بیش از 225 کارمند گوگل اعلام کردند که اتحادیه ای ایجاد کرده اند ، که اولین اتحادیه برای شرکت مادر Alphabet و یک رویداد تاریخی برای دره سیلیکون است.

این افشاگری از طریق گزارش نیویورک تایمز انجام شد سعی می کند توضیح دهد که چگونه یک نیروی کار سازمان یافته تر ، پس از سالها ناکامی در انجام این کار از طریق فشار عمومی ، از درون به گوگل کمک می کند تا دوره را اصلاح کند. از این گذشته ، شعار قبلی این شرکت قبلاً "Don Don '' Be Evil نباشد" قبل از تغییر در "انجام کار درست" در سال 2015 بود ، و بسیاری از کارمندان Google به طور فزاینده ای احساس می کنند که برعکس - پیگیری سود بیشتر برای مدیران و سرمایه گذاران در بی توجهی به حقوق کارگران و منافع عمومی.

شایعات درست است - ما اتحادیه کرده ایم !! من عضو افتخار حمل کارتAlphabetWorkers هستم و آماده هستم تا Google را به مکانی دموکراتیک و برابر برای کارگران و جهان تبدیل کنم. در اینجا موضوع من در مورد چرایی #WWU برای من بسیار مهم است

کارمندان Google اتحادیه ای برای مبارزه برای تغییر روشهای Alphabet تشکیل دادند
google/کارمندان-google-اتحادیه-ای-برای-مبارزه-برای-تغییر-روشهای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com شخصیت های GTA به عنوان مدل های سه بعدی واقع گرایانه زنده شدند
techbord.com پس از خروج آجیت پای ، جسیکا روزنورسل صندلی FCC را بر عهده می گیرد
techbord.com Microsoft Edge یک تولید کننده رمز عبور ، تم های اولیه و
techbord.com Super Bowl امسال جریان 4K یا HDR را کسب نخواهد کرد
techbord.com شخصی Linux را به Mac Mini جدید مبتنی بر Arm منتقل کرد
techbord.com بنیانگذار Pebble Beeper ، یک برنامه گپ جهانی را راه اندازی می کند که 15 سرویس برتر را در یک سرویس قرار می دهد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.