خبر

 • تک بورد - کارت های واکسن Digital Covid-19 و نتایج آزمایش اکنون بطور طبیعی در Android پشتیبانی می شوند

  کارت های واکسن Digital Covid-19 و نتایج آزمایش اکنون بطور طبیعی در Android پشتیبانی می شوند
  27 روز و 18 ساعت قبل

  چرا مهم است: گوگل به کاربران Android اجازه می دهد کارت های واکسن Covid-19 و اطلاعات آزمایش را در سیستم گذرگاه خود ، که برای کارت های غیرپرداخت استفاده می شود ، ذخیره و نمایش دهند ، با انتخاب ارائه دهندگان در ایالات متحده. این شرکت می نویسد که توسعه دهندگان سازمان های مراقبت های بهداشتی ، سازمان های دولتی و سازمان هایی که از طرف مقامات بهداشت عمومی مجاز به توزیع واکسن ها و آزمایشات Covid هستند ، به

  کارت واکسیناسیون دیجیتال Covid-19 نام و تاریخ تولد بیمار ، واکسنی را که دریافت کرده و تاریخ هر دو دوز را نشان می دهد. می توانید اطلاعات را در بیش از یک دستگاه ذخیره کنید و برای دسترسی به این ویژگی نیازی به برنامه Google Pay ندارید که به دستگاهی با Android 5 یا بالاتر نیاز دارد و دارای گواهی Play Protect است.

  https://techbord.com کارت های واکسن Digital Covid-19 و نتایج آزمایش اکنون پشتیبانی می شوند به طور طبیعی در Android

  Google می نویسد که کاربران می توانند با مراجعه به وب سایت یا برنامه ارائه دهنده خدمات بهداشتی ، واکسن یا اطلاعات آزمایش خود را پیدا کنند یا از طریق متن یا ایمیل. اگر آنها از این ویژگی پشتیبانی می کنند ، باید گزینه ذخیره در تلفن برای ذخیره آن در Google Pay وجود داشته باشد - حتی اگر برنامه را ندارید. Google توصیه می کند برای دسترسی سریعتر به کارت Covid یک میانبر به صفحه اصلی خود اضافه کنید.

  Google به کاربران اطمینان می دهد که داده های شما را در فضای ابری ذخیره نمی کند ، آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذارد یا از آنها برای هدف قرار دادن تبلیغات استفاده نمی کند ، اما برخی از اطلاعات را جمع آوری خواهد کرد ، از جمله اینکه چند بار از کارت خود استفاده می کنید و در چه روزهایی.

  همانطور که توسط The Verge اشاره شده است ، برخی از ایالت ها مانند نیویورک و کالیفرنیا نسخه اختصاصی دیجیتال را دارند کارت واکسن ، مانند بسیاری از کشورها - انگلیس از طریق برنامه NHS قابل دسترسی است. اما نسخه Google می تواند کل مراحل را برای مقامات بهداشتی و مردم آسان کند.

  اعتبار تصویر: Studio Romantic

خبرهای دیگر از گوگل