خبر

 • تک بورد - کابل زیر دریا Firmina جدید گوگل آمریکای شمالی و جنوبی را بهم متصل می کند

  کابل زیر دریا Firmina جدید گوگل آمریکای شمالی و جنوبی را بهم متصل می کند
  4 روز و 9 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ گوگل در حال ساخت کابل زیر دریایی جدیدی است که سواحل شرقی ایالات متحده را به لاس تونیناس آرژانتین متصل خواهد کرد و شعبات آن در Praia Grande ، برزیل و Punta del Este ، اروگوئه است. پس از تکمیل ، کابل Firmina طولانی ترین کابل در جهان خواهد بود که قادر است به طور کامل از یک منبع تغذیه در انتهای کابل کار کند.

  Bikash Koley ، معاون شبکه جهانی Google Cloud ، این ویژگی را "تقویت انعطاف پذیری در زمانی که اتصال مطمئن بیش از هر زمان دیگری مهم است" توصیف کرد.

  چه چیزی راز شاهکار تغذیه برق تک پایان Firmina؟ آب بیشتر کولی گفت که این کابل با ولتاژ 20 درصد بیشتر از کابل های قبلی تأمین خواهد شد.

  https://techbord.com Google کابل جدید دریای Firmina آمریکای شمالی و جنوبی را بهم متصل می کند

  Firmina دارای 12 جفت فیبر است که می توانند به صورت ایمن ترافیکی بین آمریکای شمالی و جنوبی را حمل کنند و به کاربران امکان می دهد به سرعت به محصولات مختلف Google مانند YouTube دسترسی پیدا کنند. ، جیمیل و جستجو کنید. این در حال طراحی و ساخت توسط SubCom در محوطه دانشگاه خود در نیوینگتون ، NH است ، و نصب اصلی آن در تابستان 2022 انجام می شود. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود ، کابل باید تا پایان سال 2023 آماده سرویس شود .

  گوگل این کابل را به نام ماریا فیرمینا دوس ریس (1825 - 1917) ، لغو قانون نویس و نویسنده برزیلی ، که برخی او را اولین داستان نویس این کشور می دانند ، نامید. کولی گفت: "با استفاده از این کابل ، ما از جلب توجه به کار و روحیه پیشگام او هیجان زده ایم."

  اعتبار تصویر Vismar UK

خبرهای دیگر از گوگل