techbord.com پورت غیررسمی x86 رایانه Android TV به شما امکان می دهد روح تازه ای به دستگاه های پیر خود ببخشید

آیا لپ تاپ یا دسکتاپ قدیمی دارید که گرد و غبار جمع شده باشد؟ در این صورت ، شما تنها نیستید: بسیاری از ما دوستداران فن آوری ، خوب یا بد این کار را می کنیم و همیشه راحت نیست که برخی از وسایل قدیمی خود را کنار بگذاریم. خوشبختانه ممکن است مجبور نباشید. یک کاربر کارآفرین در انجمن توسعه دهندگان XDA موفق شده است یک پورت Android TV در لبه های لبه لبه برای رایانه ایجاد کند.

با توجه به حداقل مشخصات بسیار کم (در یک لحظه بیشتر در مورد آن) و توانایی کار با ماشین های x86 ، بنابر گفته توسعه دهنده AmzUser444 Dev (بله ، این نام واقعی صفحه نمایش آنهاست) ، "Android TV x86 "برای کمک به کاربران در استفاده مجدد از رایانه های شخصی قدیمی و کاهش ضایعات فناوری طراحی شده است.

به عنوان یک مزیت خوب ، اگر از Android TV x86 استفاده می کنید ، از لحاظ نظری می توانید از خرید یک دستگاه مناسب Android TV جلوگیری کنید ، در وهله اول ، این همان کاری است که شما قصد انجام آن را داشتید. مطمئناً این نرم افزار بدون چند اشکال و اشکال و محدودیت نیست ، اما انتظار می رود با توجه به ابتدای توسعه آن.

به عنوان مثال ، Netflix و Amazon Prime پخش ویدئو کارایی نخواهد داشت ، زیرا این پروژه فاقد "گواهینامه Widevine L1" است (با این حال نسخه تلفن همراه قبلی). با این حال ، از نظر تئوری ، باید بتوانید برنامه ها و بازی های مختلف دیگری را با مشکلات کمی نصب کنید (حداقل مواردی که می توانند با سیستم x86 کار کنند).

 https://techbord.com پورت غیر رسمی x86 PC Android TV به شما امکان می دهد روح تازه ای در دستگاه های پیر خود داشته باشید

این ساخت اولیه Android TV x86 در Android 9 Pie در حال اجرا است ، بنابراین انتخاب شما خیلی محدود نخواهد بود (اگرچه ممکن است برای عملکرد کامل بعداً به Nougat تنزل یابد).

اکنون ، به اطراف مشخصات بچرخید ، همانطور که گفتیم ، آنها به ویژه خواستار نیستند. تمام آنچه شما نیاز دارید یک سیستم مجهز به موارد زیر است:

CPU: پردازنده 1،2 گیگاهرتزی دو هسته ای یا سریعتر 64 بیتی. RAM: حداقل 1 گیگابایت ، 2 گیگابایت یا بالاتر توصیه می شود. فضای ذخیره سازی: 8 گیگابایت فضای دیسک رایگان ، 16 گیگابایت یا بالاتر برای بارگیری برنامه های بیشتر و سایر مطالب توصیه می شود. GPU: 64 مگابایت حافظه ویدیویی. شما باید از Intel Iris / HD / GMA ، Nvidia GeForce یا AMD Radeon / FirePro استفاده کنید. نمایشگر: حداقل رزولوشن 1280x720 ، نسبت ابعاد 16: 9 ، 16:10 یا 17: 9.

اندازه ISO بارگیری حدود 933 مگابایت است ، بنابراین به راحتی در اکثر درایوهای USB قرار می گیرد. حتی با ظرفیت کم. اگر می خواهید Android TV x86 را برای چرخش بگیرید ، توسعه دهنده اسناد مفیدی را در مورد توصیف مراحل نصب کامل ارائه کرده است - می توانید این را در اینجا پیدا کنید.

ما لیست نمی کنیم در اینجا دستورالعمل های کامل وجود دارد ، اما اگر از نظر فن آوری منطقی باشید ، هیچ چیز شما را متعجب یا گیج نخواهد کرد. شما فقط باید با استفاده از پارامترهای ارائه شده در مستندات Android TV x86 ، یک درایو فلش قابل بوت ایجاد کنید و سپس سیستم خود را از آن اجرا کنید تا نصب به پایان برسد.

گرچه من احتمالاً نمی توانم با استفاده از Android TV x86 خودم ، از وجود این نرم افزار حتی در حالت ابتدایی فعلی خوشحالم. امیدوارم با گذشت زمان فقط بهتر شود.

اعتبار مستند: Android Authority

پورت غیررسمی x86 رایانه Android TV به شما امکان می دهد روح تازه ای به دستگاه های پیر خود ببخشید
google/پورت-غیررسمی-x86-رایانه-android-tv-به-شما-امکان-می-دهد-روح.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com آیا کفش های کتانی RTX 3080 می پوشید؟
techbord.com گفته می شود انویدیا RTX 2060 و RTX 2060 Super را دوباره راه اندازی می کند
techbord.com Opera خرید YoYo Games ، تیم پشت استودیوی GameMaker
techbord.com مدیاگران Skyrim ابزاری جدید برای یادگیری ماشین دارند که متن را به گفتار واقع بینانه NPC تبدیل می کند
techbord.com MediaTek کوالکام و سامسونگ را با پیشرفته ترین Dimensity 1200 SoC به کار می گیرد
techbord.com Netflix در سطح جهانی از 200 میلیون مشترک پرداخت شده پیشی گرفته است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.