خبر

 • تک بورد - ویژگی جدید Android به کاربران هشدار می دهد که هنگام راه رفتن از استفاده از تلفن خود دست بردارند

  ویژگی جدید Android به کاربران هشدار می دهد که هنگام راه رفتن از استفاده از تلفن خود دست بردارند
  11 روز و 6 ساعت قبل

  آیا شما از آن دسته افرادی هستید که هنگام راه رفتن دور آنقدر غرق در تلفن می شوید ، فراموش می کنید که سر خود را بالا بیاورید؟ این عملی است که بسیاری از ما مقصر آن هستیم. خوشبختانه حالت "Head's Up" Google برای سرویس Digital Digital Wellness به کاربران یادآوری می کند که به محیط اطراف خود توجه کنند.

  افراد در XDA Developers این ویژگی را در محوطه قطر برنامه Digital Wellbeing در سپتامبر مشاهده کردند. به نظر می رسد اکنون یک نسخه بتا در دسترس است و کاربر توییترjay__kamat آن را در گوشی Pixel 4A خود دریافت می کند.

  pic.twitter.com/FUPMuSnwqB

  - Jay Prakash Kamat (jay__kamat) آوریل 11 ، 2021

  به محض فعال کردن Heads Up - که در قسمت "کاهش وقفه ها" در برنامه Digital Wellbeing وجود دارد - و اجازه دسترسی به مکان (اختیاری) و فعالیت بدنی را می دهید ، هر زمان که حین حرکت صفحه نمایش داده می شود به شما اخطار داده می شود فعال است. هشدارها شامل "مراقب باشید" و "به جلو نگاه کنید" ، اگرچه Google توجه دارد: "با احتیاط استفاده کنید. Heads Up جای توجه را نمی گیرد. "

  9To5Google گزارش می دهد که این ویژگی در Pixel 4a و Pixel 5 در ساخت بتا Digital Wellbeing ظاهر شده است.

  استفاده از تلفن در حالی که راه رفتن در بسیاری از کشورها به یک معضل تبدیل شده است و منجر به افزایش برخورد بین عابران پیاده و وسایل نقلیه می شود. در سال 2016 ، ما در مورد معرفی یک شهر آلمان در چراغ راهنمایی تعبیه شده در پیاده رو شنیده ایم تا کاربران تلفن مجبور نباشند از صفحه نمایش خود نگاه کنند. مکانهایی در استرالیا و هلند نیز همین آزمایش را انجام دادند. البته بهترین راه حل این است که با استفاده از گوشی در اطراف قدم نزنید.

خبرهای دیگر از گوگل