خبر

 • تک بورد - هیچ یک از برنامه های Google از قبل از اعمال قوانین حریم خصوصی اپل به روز نشده اند

  هیچ یک از برنامه های Google از قبل از اعمال قوانین حریم خصوصی اپل به روز نشده اند
  چند ثانیه قبل

  TL؛ DR: اگر تصور می کنید که هیستری گسترده توسط فیس بوک ، گوگل و دیگران برانگیخته شده است ، تبلیغات محرمانه توسط اپل باید کاملاً در جریان باشد. ماه گذشته ، شرکت فناوری کوپرتینو با حریم خصوصی جدید خود "" برچسب های تغذیه ای "را در App Store فعال کرد. با این حال ، گوگل با به روز نکردن برنامه های خود فاجعه تبلیغات را به تعویق می اندازد.

  Fast Company به این نکته اشاره می کند که آخرین باری که Google هر یک از برنامه های iOS خود را به روز کرده است 7 دسامبر است. این تاریخ تنها یک روز قبل از اجرای برچسب های حریم خصوصی اپل است. از 8 دسامبر ، توسعه دهندگان باید شروع به پر کردن روش های جمع آوری اطلاعات برای هر برنامه جدید یا به روزرسانی ارسال شده به App Store کنند. سپس از این اطلاعات برای ایجاد برچسب برای آگاهی دادن به کاربران از خط مشی های ردیابی یک برنامه قبل از بارگیری برنامه استفاده می شود.

  Google چندین برنامه در فروشگاه App iOS دارد ، از جمله Google Drive ، Google Docs ، Google Sheets ، YouTube ، YouTube Music ، Google Authenticator ، Google Duo و برنامه صفحه کلید آن Gboard. با به روزرسانی آنها قبل از موعد مقرر 8 دسامبر ، Google سیاست حفظ حریم خصوصی جدید اپل را حداقل تا زمانی که سلامت برنامه ها آسیب نبیند ، کوتاه کرد.

  چه مدت غول جستجو از برنامه های iOS خود غفلت می کند مشخص نیست از آخرین به روزرسانی Google تنها چهار هفته می گذرد و برنامه ها معمولاً برنامه های به روزرسانی متفاوتی دارند. با این حال ، نگاهی گذرا به تاریخچه های نسخه نشان می دهد که Google به طور مداوم چندین بار در ماه برنامه های iOS خود را به روز کرده است (در زیر). بنابراین چهار هفته بدون به روزرسانی هیچ یک از آنها بسیار غیرمعمول است.

  https://techbord.com هیچکدام برنامه های Google از قبل قبل از اعمال قوانین حریم خصوصی اپل Chrome (سمت چپ) و YouTube (راست) به روز شده است که چندین به روزرسانی برنامه iOS را در هر ماه نشان می دهد تا چهار هفته قبل.

  گوگل به درخواست برای اظهار نظر در مورد وضعیت پاسخ نداده است.

  گرچه مستقیماً چیز زیادی نگفته است ، موضع Google در مورد قوانین جدید اپل در تابستان گذشته ، زمانی که چندین بازاریابی آژانس ها علیه سیاست های حفظ حریم خصوصی آینده اپل صحبت کردند. آنها خصوصاً از ویژگی iOS 14 که هنوز به طور کامل پیاده سازی نشده است و به کاربران امکان می دهد از رهگیری بر اساس هر برنامه انصراف دهند ، بدشان می آید. هر دو گوگل و فیس بوک این گروه ها را تأمین مالی می كنند ، بنابراین گرچه او مستقیماً صحبت نمی كرد ، گوگل پول خود را همانطور كه ​​گفته می شود در همان دهان خود قرار داد. قوانین. در اوت گذشته زنگ های هشدار دهنده را شروع کرد و به کسانی که از شبکه مخاطبان آن استفاده می کردند هشدار می داد که حتی اگر اپل ویژگی های جدید حریم خصوصی را باز کند ، حتی ارزش ارائه بستر تبلیغاتی در iOS 14 را ندارد. اپل گفت که اجرای سیاست های حفظ حریم خصوصی را تا سال 2021 به تأخیر می اندازد اما پس از یک ماه عقب نشینی می کند. پس از آن فیس بوک به یک کمپین تبلیغاتی علیه غول فناوری پرداخت و دو تبلیغ تمام صفحه را ادعا کرد که سیاست های اپل باعث از بین رفتن مشاغل کوچک خواهد شد.

  با این حال ، برای همه Google غیرمستقیم و Facebook ابراز تاسف مستقیم ، به نظر می رسد تنها دلسوزی آژانس های تبلیغاتی و تعداد انگشت شماری از توسعه دهندگان برنامه بوده است. مصرف کنندگان عمدتاً تحت تأثیر انتقادها قرار نگرفته اند. برعکس ، کاربران آیفون ایده کنترل بیشتر بر اطلاعات شخصی خود را بسیار تحسین کرده اند.

  اعتبار تصویر: ymgerman

خبرهای دیگر از گوگل