خبر

 • تک بورد - نشت ساعت Google Pixel Watch اولین نگاهی به ساعت هوشمند پیش بینی شده دارد

  نشت ساعت Google Pixel Watch اولین نگاهی به ساعت هوشمند پیش بینی شده دارد
  3 روز و 4 ساعت قبل

  زمزمه های ساعت هوشمند گوگل از سال 2018 شروع به ظهور کرد ، اما تاکنون در مورد "Pixel Watch" چیز زیادی برای ادامه کار وجود نداشت. اکنون با تشکر از Jon Prosser ، که به عنوان منبع معتبری برای شناخته می شود نشت های مربوط به اندروید ، می توانیم اولین نگاه را به ظاهر Google Pixel Watch و برخی از ویژگی های مورد انتظار داشته باشیم.

  هنگامی که Google دعوت نامه های Pixel 3 را در سال 2018 ارسال کرد ، بسیاری فکر می کردند که ویترین Pixel Watch قریب الوقوع است ، اما پس از آن این اتفاق نیفتاد. سه سال از آن زمان می گذرد و گوگل هنوز چیزی رسمی در مورد Pixel Watch نگفته است ، اما این آخرین درز اطلاعات نشان می دهد که این غول فناوری همچنان در حال کار بر روی آن است.

  Front Prison Tech Jon Prosser ویدیوی جدیدی را منتشر کرد که اولین تصاویر ارائه شده از Google Pixel Watch را نشان می دهد ، و یک نگاه اجمالی به ظاهر آن نشان می دهد. این ارائه ها بر اساس عکس هایی است که از لیورس خواسته شد آنها را به اشتراک نگذارد.

  https://techbord.com Google Pixel نشت تماشا اولین نگاهی به ساعت هوشمند پیش بینی شده می اندازد

  این ویدیو بیشتر به ما اطلاع می دهد که حدود 20 باند مختلف برای Google Pixel Watch وجود دارد و صفحه نمایش دارای یک طراحی دور بدون حاشیه است. . انتظار می رود دستگاه Google مانند سایر ساعت های هوشمند مبتنی بر Android از WearOS برخوردار باشد. Prosser همچنین خاطر نشان می کند که ارائه های رابط کاربر بر اساس نرم افزاری است که روی عکس ها مشاهده می شود ، به این معنی که باید کاملاً شبیه محصول نهایی باشد.

  هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری Pixel Watch وجود دارد ، اما با Google I / O که دقیقاً در گوشه ای از آن قرار می گیرد ، ممکن است این شرکت مقداری از آن را روشن کند. در مورد تاریخ انتشار ، شایعات به انتشار اکتبر 2021 اشاره دارند. پس از ورود به بازار ، به احتمال زیاد با Apple Watch Series 6 و دیگر ساعتهای WearOS مانند Casio GSW-H1000 رقابت خواهد کرد.

  اعتبار تصویر: Jon Prosser و Ian Zelbo

خبرهای دیگر از گوگل