خبر

 • تک بورد - نسخه Stadia Terraria پس از آشتی سازنده با Google دوباره فعال شد

  نسخه Stadia Terraria پس از آشتی سازنده با Google دوباره فعال شد
  23 روز قبل

  Terraria یک بازی sandbox اکشن و ماجراجویی است که در ابتدا از اواسط سال 2011 بر روی رایانه های شخصی راه اندازی شد و از آن زمان به بیشتر سیستم عامل های مهم دیگر ، از جمله Nintendo Switch در سال 2019 منتقل شده است. این نسخه با نسخه 2D Minecraft مقایسه شده است ، اما به لطف با به روزرسانی های زیادی که طی سال های گذشته منتشر شده است ، بازی احساسی دارد که منحصر به فرد خود آن است.

  سر کولرها ظاهراً در اختلاف بین توسعه دهنده Terraria Re-Logic و Google بر سرنوشت عنوان در سرویس بازی ابری Stadia پیروز شده اند.

  اوایل ماه گذشته ، بنیانگذار Re-Logic ، Andrew Spinks فاش کرد که Google او حساب بیش از سه هفته بدون هیچ توضیحی غیرفعال شده بود. او همچنین از تمام حساب های مرتبط از جمله Gmail و YouTube قفل شده بود. بدون مراجعه و بدون پاسخ ، Spinks تصمیم گرفت بندر آینده Terraria Stadia را لغو کند.

  Google حساب من اکنون بیش از 3 هفته غیرفعال شده است. من هنوز نمی دانم چرا ، و بعد از استفاده از هر منبعی برای حل این مشکل شما کاری انجام نداده اید جز اینکه راه حل من را داده اید.

  - Andrew Spinks (Demilogic) 8 فوریه 2021

  در هفته های گذشته ، به نظر می رسد که دو طرف توانسته اند روابط را اصلاح کنند.

  در پست منتشر شده اخیر در صفحه پیام Re-Logic ، این شرکت گفت که پس از یک ماه فشار و با حمایت طرفدارانشان ، گوگل سرانجام تماس گرفت و شفافیت زیادی را در مورد شرایط فراهم کرد. علاوه بر این ، آنها به آنها کمک کردند تا دسترسی به همه حسابهای خود را بازیابی کنند.

  با توجه به اینکه تاکنون کار زیادی در این پروژه سرمایه گذاری شده است ، Re-Logic تصمیم گرفت که اجازه دهد Terraria در Stadia ادامه یابد. Re-Logic اضافه کرد ، این بازی در حال حاضر برای بررسی مجوز در Google است ، اما تاریخ شروع برنامه ریزی شده را ارائه نمی دهد.

خبرهای دیگر از گوگل