خبر

 • تک بورد - ناظر مسابقات کره جنوبی گوگل را به دلیل مسدود کردن فورک های اندروید 177 میلیون دلار جریمه کرد

  ناظر مسابقات کره جنوبی گوگل را به دلیل مسدود کردن فورک های اندروید 177 میلیون دلار جریمه کرد
  12 روز و 14 ساعت قبل

  پس از تحقیقات مشخص شد که گوگل مغایر با قانون رقابت در کره جنوبی شناخته شده است ، زیرا سازندگان را مجبور به امضای \ "موافقت نامه های ضد تکه تکه \" کرده است. این تنها یکی از چندین جریمه ای است که در سال های اخیر از این شرکت گرفته شده است و به نظر می رسد ممکن است اقدامات تنبیهی بیشتری در راه باشد.

  Google با جریمه های ضد تراست بیگانه نیست. آخرین مورد از کمیسیون تجارت عادلانه کره جنوبی (KFTC) است که اخیراً اعلام کرد که 207.4 میلیارد وون (177 میلیون دلار) جریمه از غول جستجوگر به اتهام سوء استفاده از قدرت بازار خود در اکوسیستم Android و خفه کردن رقابت و نوآوری گرفته است. در سیستم عامل های تلفن همراه.

  طبق KFTC ، این تصمیم در نتیجه یک تحقیق است که نشان می دهد گوگل از تولید کنندگان تلفن خواسته است چیزی تحت عنوان "توافقنامه ضد تکه تکه " امضا کنند. این بدان معناست که به منظور برای دسترسی یک نصب کننده به اندروید ، باید با مجموعه ای از شرایط موافقت کند که نصب چنگال ها - نسخه های تغییر یافته اندروید - را در دستگاه های آن ممنوع می کند.

  KFTC این را با نقض قوانین ضد انحصاری محلی ، بنابراین به Google و شرکتهای تابعه محلی آن دستور داد که این عمل را متوقف کرده و الزامات را از قراردادهای موجود خود حذف کنند. ناظر رقابت کره همچنین سه تحقیق جداگانه در مورد Play Store ، سیستم صورتحساب آن و شیوه های Google در بازار تبلیغات انجام می دهد.

   https://techbord.com ناظر مسابقات کره جنوبی Google را به دلیل مسدود کردن چنگال های Android 177 میلیون دلار جریمه کرد

  سخنگوی Google توضیح داد که برنامه سازگاری اندروید به موفقیت نوآوران سخت افزاری و نرم افزاری در اکوسیستم اندروید کمک کرده است. این شرکت معتقد است "تصمیم KFTC که امروز منتشر شد این مزایا را نادیده می گیرد و مزایای مصرف کنندگان را تضعیف می کند." - ساعت های هوشمند ، رایانه های لوحی ، تلویزیون های هوشمند و سایر دستگاه های Android در اقدامات اصلاحی گنجانده شده است. این نیز درست زمانی اتفاق می افتد که کره جنوبی "قانون ضد گوگل " خود را تصویب کرد ، که شرکت هایی مانند گوگل و اپل را ملزم می کند که به توسعه دهندگان اجازه دهند سیستم های پرداخت فروشگاه برنامه خود را دور بزنند.

  ممکن است 177 میلیون دلار جریمه به نظر برسد یک ضربه ساده برای مچ دست گوگل ، اما این تنها یکی از مجموعه ای از عوارض دریافتی امسال است.

  در ماه مه ، گوگل در ایتالیا به دلیل خفه کردن رقابت در فضای Android Auto ، 123 میلیون دلار جریمه شد. در ماه جولای ، فرانسه مبلغ 591 میلیون دلار به دلیل عدم موفقیت در مذاکرات عادلانه با ناشران خبری محلی به گوگل ضربه زد. در ایالات متحده ، غول جستجو با بزرگترین شکایت ضد انحصاری خود به دلیل ادعای نگه داشتن سیستم عامل Android از طریق فروشگاه Play روبرو است.

خبرهای دیگر از گوگل