خبر

 • تک بورد - ظاهراً اشتراک

  ظاهراً اشتراک "Pixel Pass" گوگل ارتقاء سالانه تلفن را ارائه می دهد
  29 روز قبل

  شایعه: گوگل با توجه به همه افشاگری ها و شایعات پیرامون گوشی های مورد انتظار خود ، ممکن است چیزهای دیگری برای افشای در رویداد آینده Pixel خود نداشته باشد. آخرین شایعات نشان می دهد که این شرکت دستگاه ها را در کنار اشتراک \\ "Pixel Pass \\" که ترکیبی از مزایای سخت افزاری و نرم افزاری برای دارندگان Pixel است ، راه اندازی می کند. با پرداخت ماهیانه ، مشترکان در مسیر ارتقاء تلفن قرار می گیرند و به Google

  \ 'Pixel Pass \' ممکن است به زودی به تعداد سرگیجه اشتراک های موجود اضافه شود ، این بار همه سرویس های Google را برای دارندگان Pixel 6 آینده به ارمغان بیاورد. تلاش زیادی را برای گوشی پرچمدار بعدی خود انجام داد ، از جمله SoC سفارشی ، تجربه اندروید کاملاً بازسازی شده و طراحی مجدد اصلی گوشی که مطمئناً خود را از رقبا متمایز می کند.

  در حالی که تجربه Pixel در برخی موارد درخشان است در موارد دیگر و در برخی دیگر مبهم است ، Google به دنبال رفع نگرانی با \ 'Pixel Pass \' است تا تلاش کند کاربران را با بستن چندین سرویس سخت افزاری و نرم افزاری در یک بسته به پلتفرم خود متصل نگه دارد.

  به گفته M. Brandon Lee از This is Tech Today ، اشتراک Google از برنامه ارتقاء آیفون شبیه به Apple پشتیبانی می کند تا آنها را در آخرین پیکسل نگه دارد ، در حالی که به آنها دسترسی به خدمات اصلی اصلی ، از جمله Google One را نیز دارد ، Play Pass و YouTube Premium.

  Pixel Pass: این به نظر می رسد ترکیبی از برنامه ارتقاء iPhone است که در آن می توانید هر سال یک تلفن جدید و اشتراک Apple One دریافت کنید. شامل YouTube Premium ، Google One ، Play Pass ، ضمانت نامه تمدید شده و با Google Fi مرتبط است. #pixel6 #teampixel pic.twitter.com/iU7VTc16vS

  - M. Brandon Lee | THIS IS TECH TODAY (thisistechtoday) 10 اکتبر 2021

  مشترکین از Google Fi نیز تحت پوشش شبکه قرار خواهند گرفت ، هرچند شایعه شده است که تلفن بدون قفل حامل از طریق Google Store نیز یک گزینه است. علاوه بر این ، ضمانت طولانی دستگاه که همراه Pixel Pass ارائه می شود ، به احتمال زیاد آرامش را برای صاحبان آن به ارمغان می آورد ، در صورتی که سخت افزار این بار با کیفیت ساخت شگفتی ساز شود.

  توییت های M. Brandon Lee همچنین گزینه های رنگ را نشان می دهد. و پیشنهاداتی برای Pixel 6 معمولی و نسخه Pro آن. ظاهراً دستگاه قبلی یک دستگاه "با ارزش" است که قیمت آن 849 دلار است ، در حالی که انتظار می رود اولین تلفن "سطح حرفه ای" گوگل به چهار رقم برسد و 1099 دلار هزینه داشته باشد.

خبرهای دیگر از گوگل