خبر

 • تک بورد - سخنرانی اصلی ورودی I / O Google را مشاهده کنید: انتظار به روزرسانی Android 12 ، دستیار و (شاید) Pixel Buds را داشته باشید

  سخنرانی اصلی ورودی I / O Google را مشاهده کنید: انتظار به روزرسانی Android 12 ، دستیار و (شاید) Pixel Buds را داشته باشید
  16 روز و 1 ساعت قبل

  کنفرانس توسعه دهندگان I / O 2021 گوگل امروز پس از آنکه یکی از رویدادهای لغو شده در سال 2020 بود ، بازگشت. به عنوان یک پیشگیری ایمنی در برابر Covid-19 ، امسال اولین بار است که فقط آنلاین است و می توانید تماشا کنید جریان اصلی جریان اصلی اینجا در ساعت 13:00 بعدازظهر / 10 صبح به وقت PT است.

  در حالی که این رویداد بیشتر از مصرف کنندگان به توسعه دهندگان متمرکز است ، احتمالاً بزرگترین قرعه کشی اطلاعات جدید مربوط به Android 12 خواهد بود. قبلاً سه نسخه پیش نمایش توسعه دهنده سیستم عامل وجود داشته است ، اما ما می توانیم یک در مورد ویژگی های کاربر مانند یک صفحه اطلاع رسانی و ابزارک های مکالمه ، ویجت های انباشته ، گزینه های بهبود یافته برای حفظ حریم خصوصی ، صفحه قفل جدید و موارد دیگر ، موارد بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر این ، تکرار جدیدی از زبان Material Design باید مکمل به روزرسانی باشد.

  در جای دیگر ، دستیار Google انتظار می رود برای به روزرسانی عمده شامل صداهای جدید همراه با ویژگی های طراحی شده برای خانه های هوشمند. همچنین می توان انتظار داشت که اخبار بیشتری در مورد Google Duplex و Wear OS بشنویم ، در حالی که ابزار جستجوی بصری Lens این شرکت می تواند برخی از ابزارهای جدید را بدست آورد.

  در حالی که Google معمولاً اعلامیه های سخت افزاری را در I / منتشر نمی کند شایعات حاکی از آن است که مدل هدفون بی سیم Pixel Buds جدید با قیمت مناسب تر - که احتمالاً سری A نامیده می شود - رونمایی می شود و این شرکت ممکن است جزئیات شایعه SoC خود را برای تلفن های Pixel فاش کند.

  اگر شما تجربه کامل ورود و خروج را می خواهید ، توصیه می شود برای ثبت نام در دسترسی به جلسات AMA ، "محتوای شخصی شده" ، کارگاه های آموزشی و شرکت در جلسات پرسش و پاسخ مستقیم از حساب Google خود استفاده کنید.

خبرهای دیگر از گوگل