خبر

 • تک بورد - دو سوم جستجوی گوگل جستجوهای کلیک صفر است و بدون کلیک بر روی هیچ نتیجه ای به پایان می رسد

  دو سوم جستجوی گوگل جستجوهای کلیک صفر است و بدون کلیک بر روی هیچ نتیجه ای به پایان می رسد
  15 روز و 18 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: گوگل بدون شک یکی از شناخته شده ترین مارک های مرتبط با اینترنت در جهان است. در واقع ، نام غول فناوری مبتنی بر Mountain View خود به یک فعل تبدیل شده است تا عمل جستجو برای اطلاعات در اینترنت را توصیف کند. اما آیا تا به حال فکر کرده اید که چه تعداد جستجو با همان سرعتی که شروع می شود به پایان می رسد؟

  بر اساس داده های SimilarWeb ، تقریباً 65 درصد از جستجوهای Google بدون کلیک کاربر بر روی پیوند نتایج ، به پایان می رسد. رند فیشکین با SparkToro معتقد است که این رقم حتی می تواند برخی از نتایج تلفن همراه و تقریباً همه جستجوی صوتی را دست کم بگیرد. فیشکین با در نظر گرفتن این نتایج ، گفت که احتمالاً بیش از دو سوم کل جستجوی Google "جستجو با کلیک صفر" است. دسامبر 2020. از این تعداد 33.59 درصد منجر به کلیک بر روی نتایج جستجوی ارگانیک در حالیکه 1.59 درصد کلیک بر روی نتایج جستجوی پرداخت شده است.

  https://techbord.com دو سوم از جستجوهای Google جستجوهای کلیک صفر است و بدون کلیک بر روی هیچ نتیجه ای به پایان می رسد

  همچنین داده ها نشان می دهند که جستجوهای کلیک صفر در رایج تر است دستگاههای تلفن همراه نسبت به دسک تاپ ، با 77.22 درصد در مقابل فقط 50.75 درصد. این شرکت تجزیه و تحلیل وب خاطر نشان می کند که در فوریه 2021 ، سهم بازار موتور جستجوی جهانی گوگل در 92.05 درصد بود. بینگ ، نزدیکترین رقیب بعدی ، در همین مدت 2.69 درصد از بازار را تصاحب کرد در حالی که یاهو فقط 1.47 درصد ادعا کرد.

  در ایالات متحده ، سهم بازار موتور جستجوی گوگل در ماه گذشته به 88.1 درصد رسید.

  حسن نیت با مجوز از ناتی میپیان

خبرهای دیگر از گوگل