techbord.com دارندگان تلفنهای آینده Pixel ممکن است دسترسی فضای ذخیره سازی نامحدود Google Photos را حفظ نکنند

گوگل دیروز هنگامی که اعلام کرد ، پس از پنج سال ، سرویس محبوب Google Photos خود دیگر فضای ذخیره سازی رسانه ای نامحدود را به صورت رایگان ارائه نمی دهد ، بمب را پرتاب کرد. دارندگان تلفن های هوشمند Pixel از این تغییر در امان خواهند بود ، اما تنها در صورت داشتن Pixel 2 به بالا نسبت به Pixel 5. طبق گزارشات ، همه مشتریان آینده Pixel همان محدودیت 15 گیگابایتی را دارند.

برای کسانی که عکس های زیادی نمی گیرند ، این خبر (با تشکر از Android Central) نسبتاً بی نتیجه است. هنوز هم ، احتمالاً مورد استقبال Pixel fanbase Google - که این روزها بسیار قابل توجه است - خوشحال نخواهد شد.

اکنون که Google قصد خود در مورد برنامه رایگان Google Photos را روشن کرده است ، صاحبان Pixel احتمالاً احساس کردند که آنها فقط مزیت جدیدی برای اقامت در اکوسیستم تلفن های هوشمند Google پیدا کرده اند. متأسفانه ، چنین اتفاقی برای همیشه وجود نخواهد داشت.

صادقانه بگویم ، من تصمیم Google را در اینجا کاملا نمی فهمم. فضای ذخیره سازی رایگان و نامحدود Google Photos یک نقطه فروش عالی برای استفاده غول فناوری در مواد بازاریابی پایین خط (برای Pixel 6 ، 7 و غیره) بوده است.

https://techbord.com دارندگان تلفنهای آینده Pixel ممکن است دسترسی فضای ذخیره نامحدود Google Photos را حفظ نکنند

ممکن است " یک استراتژی هوشمندانه بوده اید: سطح خاصی از خدمات را برای همه حذف کنید ، اما "مشتریان برتر" مشتریان خود (دارندگان Pixel) و سعی کنید مردم را متقاعد کنید که آخرین دستگاه های شما را برای بازپس گیری آن سرویس خریداری کنند.

< p> صرف نظر از این ، ما فقط می توانیم فرض کنیم Google قبلاً اعداد را در اینجا اجرا کرده و تصمیم گرفته است که نگه داشتن فضای ذخیره سازی نامحدود برای همه دارندگان Pixel برای همیشه ، هزینه سرورها برای میزبانی این محتوا نیست.

از طرف روشن ، Pixel 6 هنوز حتی اعلام نشده است ، بنابراین این معضل تهدید فوری نیست. و هی - چه کسی می داند؟ شاید تغییرات Google بین اکنون و انتشار تلفن هوشمند مهم بعدی خود نظر خود را تغییر دهد.

دارندگان تلفنهای آینده Pixel ممکن است دسترسی فضای ذخیره سازی نامحدود Google Photos را حفظ نکنند
google/دارندگان-تلفنهای-آینده-pixel-ممکن-است-دسترسی-فضای-ذخیره.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
techbord.com FCC یارانه باند پهن ماهانه 50 دلاری را برای خانوارهای کم درآمد تصویب می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.