techbord.com حریم خصوصی Chrome

WTF ؟! ممکن است از تنظیمات مرورگر Chrome مطلع باشید که به شما امکان می دهد "هنگام خروج از Chrome کوکی ها و داده های سایت را پاک کنید." آنچه ممکن است از آن مطلع نباشید این است که به دلیل "اشکال " ، همه این داده ها نیست پاک می شود به طور خاص ، اطلاعات سایت های متعلق به Google همچنان پابرجا هستند.

به گفته جف جانسون ، توسعه دهنده iOS ، حتی اگر تنظیمات "پاک کردن کوکی ها و داده های سایت هنگام خروج از Chrome" فعال باشد ، هنگام خروج از مرورگر ، تمام داده های جستجوی YouTube و Google حذف نمی شوند. با خروج ، کوکی های Google پاک می شود ، اما داده های سایت ذخیره می شوند. جانسون می گوید که تنها راه حل افزودن Google و YouTube به لیست سیاه "سایتهایی که هرگز نمی توانند از کوکی ها استفاده کنند " است.

در حالی که کوکی ها ، که اغلب برای ردیابی فعالیت مرور استفاده می شوند ، حذف می شوند ، داده های حافظه پنهان نه داده های ذخیره شده برای یک وب سایت معمولاً بی ضرر هستند ، و مواردی مانند تصاویر و سایر داده ها را از صفحات بازدید شده قبلی ذخیره می کنند تا سریعتر بارگیری شوند.

 https://techbord.com حریم خصوصی Chrome

با این حال ، هر دو جستجوی Google و YouTube از HTML5 استفاده می کنند "ذخیره سازی محلی" ، از جمله موارد دیگر ، که برنامه نویس Randall Degges یادداشت می کند ، می تواند برای ذخیره هر چیزی که توسعه دهنده وب می خواهد ، از جمله اطلاعات شخصی کاربر ، استفاده شود. این امکان استفاده از آن را برای ذخیره اطلاعات ردیابی مشابه کوکی فراهم می کند.

Google ادعا می کند که از "اشکال " مطلع است و می گوید رفع اشکال در راه است.

< p> "سخنگوی Google به The Register گفت:" ما از یک اشکال در Chrome مطلع هستیم که بر نحوه پاک کردن کوکی ها در برخی از وب سایت های شخص اول Google تأثیر می گذارد. " "ما در حال بررسی این مسئله هستیم و قصد داریم در روزهای آینده رفع مشکل کنیم. "

با توجه به اینکه تنظیمات در همه وب سایت ها بدون نقص کار می کند ، به غیر از برای خود غول جستجو. اشکالات چندان انتخابی نیستند ، که باعث می شود فرد فکر کند که آیا در این مورد ، اشکال واقعاً ویژگی برنامه ریزی شده عمدی توسط Google است. این اتفاق افتاده است که با دست در ظرف کوکی گیر کرده است.

اعتبار تصویر: Gil C

حریم خصوصی Chrome "اشکال " داده ها و کوکی های وب سایت را پاک می کند ، به جز وب سایت های متعلق به Google
google/حریم-خصوصی-chrome-اشکال-داده-ها-و-کوکی-های-وب-سایت-را-پاک.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Virgin Orbit اولین پرتاب تجاری خود را با حمل ماهواره برای ناسا می بیند
techbord.com به گفته خرده فروشان پردازنده های نسل بعدی اینتل هسته کمتری دارند اما هزینه بیشتری دارند
techbord.com CD Projekt انکار نمایشی Cyberpunk 2077 E3
techbord.com بخش فناوری خودران اینتل Mobileye در حال افزایش سرعت است ، که به تهدیدی واقعی برای تسلا تبدیل می شود
techbord.com اپل می تواند سرویس اشتراک پادکست را در سال 2021 راه اندازی کند
techbord.com مدیر عامل AMD Lisa Su در مورد مشکلات تأمین و آینده پردازنده ها بحث می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.