techbord.com حالت تاریک سیستم عامل Chrome ممکن است به زودی تاریخ انتشار را مشاهده کند

بسیار پیش بینی شده: از طریق انگور شایعه شده است که سیستم عامل Chrome در آینده نزدیک حالت تاریکی را آزاد خواهد کرد ، و شواهدی از ویژگی جدید اخیراً در کانال آزمایشی سیستم عامل قناری مشاهده شده است. ظاهراً هنوز برای زمان آماده سازی آماده نشده است ، اما کاربران با خونسردی هنوز هم نمی توانند آن را تجربه کنند ، به شرط اینکه اشکال گاه به گاه را مورد توجه قرار ندهند.

سیستم عامل Chrome ممکن است سرانجام شاهد انتشار یک حالت تاریک باشد. شواهد این ویژگی جدید در منوهای Flags کانال آزمایشی Chrome در قناری مشاهده شد. گزارش ها نشان می دهد که هنوز ناپایدار است و مشخص نیست چه زمانی در وضعیت پایدار منتشر می شود.

حالت تاریک ویژگی ای است که کاربران سیستم عامل Chrome مدتهاست به دنبال مزایای آن هستند خستگی چشم و خوانایی اکثر کاربران همچنین از شانس تغییر رابط کاربری خود با ظاهری تازه و طراوت قدردانی می کنند و کاربران ویندوز و مک از مدتی قبل این لوکس بودن را دارند. ماه ، و به نظر می رسد که آنها سرانجام به ثمر نشستند ، اگرچه در کانالی نیستند که از نظر فنی قابل اعتماد باشند.

https://techbord.com حالت تاریک سیستم عامل Chrome ممکن است به زودی تاریخ انتشار را ببیند

Android Central گزارش می دهد که می توانید با رفتن به منوی Flags این ویژگی را آزمایش کنید. برای انجام این کار ، شما به راحتی مرورگر Chrome را در Chromebook خود باز کرده و URL را جای گذاری کنید:

chrome: // flags / # enable-force-dark and chrome: // flags / # enable-webui-dark -mode

برخی متذکر شده اند که این همیشه کارساز نیست ، اما اگر دوست دارید از ویژگی های جدید در لبه خونریزی قرار بگیرید ، شاید بتوانید آن را امتحان کنید. اما توجه داشته باشید که این مورد نهایی نشده و هنوز اشکالاتی وجود دارد که باید برطرف شود.

از ماه گذشته ، سیستم عامل Chrome در مقایسه با سیستم عامل Mac ، بیش از 6٪ از سهم بازار در ایالات متحده را در اختیار دارد 27.6٪ و 62.9٪ Windows. اگر گوگل بخواهد در فضای سیستم عامل خارج از Android باقی بماند ، ویژگی های کاربر پسند مانند این لازم است و اگر بخواهند در کاربران جدید طناب بزنند ، ممکن است لازم باشد که ویژگی های جدید مشابه را هدایت کنند.

اعتبار تصویر: پلیس آندروید

حالت تاریک سیستم عامل Chrome ممکن است به زودی تاریخ انتشار را مشاهده کند
google/حالت-تاریک-سیستم-عامل-chrome-ممکن-است-به-زودی-تاریخ-انتشار.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com انویدیا شروع به پشتیبانی مجدد BAR قابل تغییر برای پردازنده های گرافیکی RTX 3000 می کند
techbord.com اپل بی سر و صدا رتبه های قابل ترمیم آیفون و مک بوک را به وب سایت فرانسوی خود اضافه کرد
techbord.com نسخه جدید بازسازی System Dock Night Dive در تابستان امسال فرا می رسد ، اکنون نسخه آزمایشی رایگان را بارگیری کنید
techbord.com Framework Laptop آخرین تلاش برای یک لپ تاپ مدولار واقعی است
techbord.com محققان استنفورد چهار دلیل اصلی
techbord.com Final Fantasy VII Remake برای PS5 به یک DLC ماجراجویی Yuffie و پیشرفت های گرافیکی اضافه می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.