خبر

 • تک بورد - جزئیات بهبود عملکرد Google در Chrome 89

  جزئیات بهبود عملکرد Google در Chrome 89
  14 روز و 14 ساعت قبل

  برداشت ویرایشگر: Google امسال در تلاش های مستمر خود برای افزایش عملکرد Chrome فرو خواهد رفت و این کار با آخرین نسخه Chrome 89 آغاز می شود. با توجه به سهم قابل توجه Chrome از بازار مرورگر دسک تاپ ، این ' دلگرم كننده اين است كه گوگل به جاي نشستن بر روبروي خود ، همچنان به پمپاژ منابع در Chrome ادامه مي دهد.

  تیم Chrome خاطر نشان می کند که در ویندوز در فرآیند مرورگر تا 22 درصد ، در رندر تا هشت درصد و در GPU تا سه درصد صرفه جویی می کند. در عین حال ، میزان پاسخگویی به مرورگر 9 درصد افزایش یافته است و این همه به لطف PartitionAlloc ، تخصیص دهنده حافظه پیشرفته Google است. (با رهگیری malloc) ، "مارک چانگ ، مدیر محصولات Chrome گفت.

  Chrome همچنین در مورد نحوه استفاده و دور انداختن حافظه هوشمندتر است. به عنوان مثال ، مرورگر اکنون می تواند با از بین بردن حافظه ای که برگ پیش زمینه به طور فعال از آن استفاده نمی کند ، حداکثر 100 MiB در هر برگه را بازیابی کند (مانند بعد از عبور از یک تصویر بزرگ). و در macOS ، ردپای حافظه Chrome اکنون در برگه های پس زمینه کمتر است.

  در Android ، Google از قابلیت های جدید Play و Android برای بسته بندی مجدد مرورگر استفاده کرد ، در نتیجه از بین رفتن منابع باعث خرابی کمتر ، بارگیری سریعتر صفحه ، پنج درصد بهبود در استفاده از حافظه و زمان راه اندازی سریعتر.

  برای شروع سریعتر مرورگر در Android ، تیم Chrome اکنون از مواردی استفاده می کند که Freeze-Dried Tabs نامیده می شود. اینها نسخه های کوچکی از برگه های شما هستند که اندازه آنها به یک تصویر شبیه است ، اما از پیمایش ، ضربه زدن روی پیوندها و بزرگنمایی پشتیبانی می کنند. اینها ابتدا بارگیری می شوند ، در حالی که برگه های واقعی در پس زمینه بارگیری می شوند ، بنابراین به نظر می رسد که صفحات با سرعت بیشتری بارگیری می شوند.

  لیست کامل تغییرات آخرین ساخته را می توان در گزارش Chrome یافت.

  حق ارشد مستر BigTunaOnline

خبرهای دیگر از گوگل