خبر

 • تک بورد - توسعه دهندگان فروشگاه وب Chrome باید راهی جدید برای کسب درآمد از برنامه های افزودنی خود پیدا کنند

  توسعه دهندگان فروشگاه وب Chrome باید راهی جدید برای کسب درآمد از برنامه های افزودنی خود پیدا کنند
  14 روز و 13 ساعت قبل

  برنامه هایی که از پرداخت های فروشگاه وب Chrome برای کسب درآمد از برنامه های افزودنی (دامنه) خود استفاده نمی کنند ، تأثیری ندارند برای کسانی که تحت تأثیر این تغییرات قرار می گیرند ، Google توصیه می کند به پردازنده پرداخت دیگری مهاجرت کنند. خوشبختانه گزینه های زیادی وجود دارد بنابراین یافتن یک جایگزین مناسب نباید دردسر زیادی داشته باشد.

  توسعه دهندگان باید راهی جدید برای درآمدزایی از برنامه های افزودنی فروشگاه وب Chrome خود پیدا کنند زیرا گوگل تصمیم گرفته است برنامه را به طور دائم خاتمه دهد.

  اگر یادآوری کنید ، غول جستجو در اوایل سال جاری تعلیق موقتی را صادر کرد برای جلوگیری از آنچه در افزایش معاملات کلاهبرداری با هدف سوit استفاده از کاربران توصیف کرد ، به افزونه های فروشگاه وب Chrome پرداخت کرد.

  این تعلیق در 27 مارس تمدید شد زیرا Google در توسعه بیشتر Chrome در میان فعالیت های خود تمرکز کرد. اقدامات جدید از خانه به دلیل Covid-19. اکنون شاهد ممنوعیت دائمی هستیم.

  "Google یادداشت می کند:" اگر از API مجوز برای پیگیری اینکه چه کسی پرداخت کرده است استفاده می کنید ، باید روش دیگری برای ردیابی مجوزهای کاربر پیاده سازی کنید.

  https://techbord.com توسعه دهندگان فروشگاه وب Chrome باید راهی جدید برای درآمدزایی از پسوندهای خود پیدا کنند

  طبق جدول زمانی منتشر شده ، آزمایشات آزمایشی رایگان در تاریخ 1 دسامبر سال 2020 غیرفعال می شود و کلیه پرداختها در تاریخ 1 فوریه 2021 متوقف می شود. استفاده از API مجوزها بعد از تابستان سال آینده بسته خواهد شد ، ما " مجدداً گفته شده است ، اما هنوز هیچ تاریخ مشخصی مشخص نشده است.

  جزئیات بیشتر درباره نحوه صادرات مجوزهای کاربر را می توان در وب سایت توسعه دهنده Chrome یافت.

  اعتبار مستند: dennizn

خبرهای دیگر از گوگل