خبر

 • تک بورد - بلندگوهای هوشمند Google Home Max برای همیشه از بین رفته اند. موجودی وجود ندارد و متوقف می شود

  بلندگوهای هوشمند Google Home Max برای همیشه از بین رفته اند. موجودی وجود ندارد و متوقف می شود
  29 روز و 1 ساعت قبل

  منسوخ برنامه ریزی شده: به نظر می رسد روند تولید برای دستگاه های هوشمند کوتاه و کوتاه می شود. گوشی های هوشمند نمونه ای از این موارد هستند ، هر ساله مدل های جدید وارد بازار می شوند و مدل های قدیمی پس از تنها چند سال از بین می روند. اکنون گوگل بلندگوهای Home Max را پس از تنها سه سال تولید قطع کرده است.

  اگر می خواهید یکی از بلندگوهای هوشمند Home Max گوگل را برای کریسمس انتخاب کنید ، این را فراموش کنید. نه تنها دستگاه موجود در فروشگاه Google Google ایالات متحده موجود نیست ، بلکه این شرکت به Engadget گفت که خط تولید خود را قطع می کند. هنوز هم ممکن است بتوانید آنها را از طریق فروشندگان دیگر پیدا کنید ، اما فقط در مدت زمان طولانی نگه داشتن منابع.

  Google قبلاً اعلام نکرده بود که تولید بلندگو را متوقف کرده است ، بنابراین بازنشستگی کمی تعجب آور است. هوم مکس تنها در دسامبر 2017 در کنار هوم مینی اولین حضور خود را انجام داد. به نظر می رسد یک کار کوتاه مدت است ، اما گوگل به احتمال زیاد بلندگوهای Nest Audio جدیدتر خود را جایگزین بهتری می داند. با تقریباً نیمی از قیمت ، کاربران می توانند دو بلندگوی Nest را انتخاب کرده و با ردپای کوچکتر به کیفیت صدای یکسان یا برتر دست پیدا کنند.

  https://techbord.com بلندگوهای هوشمند Google Home Max برای همیشه از بین رفته است ؛ موجودی شما متوقف شده و دیگر متوقف نشده است اعتبار تصویر: هادریان

خبرهای دیگر از گوگل