خبر

 • تک بورد - برنامه تلفن همراه Gmail به زودی به شما امکان می دهد تماس صوتی و تصویری برقرار کنید

  برنامه تلفن همراه Gmail به زودی به شما امکان می دهد تماس صوتی و تصویری برقرار کنید
  18 روز و 8 ساعت قبل

  آینده نگر: برای ایجاد یک محیط کار ترکیبی بهتر ، Google برنامه های Workspace را با مجموعه ای از ویژگی ها به روز می کند. یکی از نکات برجسته این به روز رسانی تماس های تصویری و صوتی از طریق برنامه تلفن همراه Gmail و Google Meet است که به کاربران امکان می دهد معادل \ "مکالمه خود به خود در راهرو \" را در یک محیط کاری ترکیبی انجام دهند.

  برنامه تلفن همراه Gmail اولین کسی است که این ویژگی را دریافت می کند ، و Google Meet به زودی پس از آن ارائه می شود. هنگامی که برنامه ها به روز می شوند ، هنگامی که شخصی با شما تماس می گیرد ، اعلانی دریافت خواهید کرد ، همچنین "تراشه تماس " در رایانه شما ، به شما این امکان را می دهد که محل پاسخگویی به تماس را انتخاب کنید.

  Google فضای کاری همچنین دارای یک رابط کاربری مجدد برای Gmail است و آن را به یک مرکز ارتباطی برای کار تبدیل می کند. به عنوان بخشی از تغییر ، Google همچنین Spaces را به عنوان "مکان اصلی همکاری تیمی در Workspace " معرفی می کند ، که اکنون باید برای همه کاربران در دسترس باشد.

   https://techbord.com برنامه تلفن همراه Gmail به زودی به شما امکان برقراری تماس صوتی و تصویری را می دهد

  همانطور که وعده داده شده بود ، Google Spaces را عمیقاً با سایر موارد ادغام می کند ابزارهای فضای کاری ، مانند تقویم ، Drive ، سندنگار ، کاربرگ ، اسلایدنگار ، Meet و Tasks. Spaces موضوعاتی را برای جداسازی موضوعات گپ ، فضاهای قابل جستجو برای دسترسی اعضا ، و ویژگی های امنیتی و سرپرست پیشرفته برای پیکربندی مجوزها ارائه می دهد.

  تقویم Google همچنین به روزرسانی مهمی را دریافت می کند که به کاربران امکان می دهد مکان خود را در طول زمان مشخص شده تنظیم کنند. روز کاری. علاوه بر این ، Google Meet در ماه نوامبر حالت Companion را دریافت می کند تا کاربران بتوانند از سخت افزارهای سمعی و بصری استفاده کنند و زیرنویس ها را از انگلیسی به فرانسوی ، آلمانی ، اسپانیایی و پرتغالی ترجمه کنند ، در آینده.

  برای آماده شدن برای راه اندازی حالت همراه در Google Meet ، این شرکت همچنین سبد سخت افزاری Google Meet را با دو دستگاه جدید ویدئو کنفرانس همه کاره (AIO) گسترش می دهد. اولین دستگاه سری One Desk 27 است ، یک دستگاه AIO 27 اینچی مناسب برای مصارف خانگی و اداری. مورد دیگر سری One Board 65 است ، یک دستگاه 65 اینچی 4K که می تواند با یک پایه اختیاری برای تبدیل "هر اتاق یا فضایی به مرکز همکاری ویدیویی در چند دقیقه استفاده شود. "

  Google همچنین اعلام کرد دستگاه های شخص ثالث دارای گواهینامه استفاده از Google-Meet ، از جمله Logitech Rally Bar و Rally Bar Mini ، راه حل های کامل اتاق برای اتاق های کوچک و متوسط ​​و پایه بلندگوی تلفن همراه Rayz Rally Pro.

  Google تصمیم برای ارتقاء Gmail به یک مرکز ارتباطی خوب و کاربردی به نظر می رسد ، اما سرنوشت برنامه های ارتباطی دیگر Google چه می شود؟ اگر برنامه ای دارید که همه کارها را انجام می دهد ، نیازی به داشتن یا استفاده از چندین برنامه برای انجام همان کار نیست.

خبرهای دیگر از گوگل