techbord.com برنامه آزمایشی Google برای مکالمه به شما امکان می دهد با چشمان خود ارتباط برقرار کنید

اگر شما یا یکی از عزیزانتان از اختلالات صوتی یا حرکتی رنج می برید و برای برقراری ارتباط از طریق گفتار عادی تلاش می کنید ، امروز Google ممکن است یک راه حل داشته باشد. با استفاده از برنامه آزمایشی جدید "نگاه کردن به زبان" توسط شرکت ، دارندگان دستگاه های Android می توانند با استفاده از چشم های خود طیف وسیعی از کلمات و عبارات از قبل نوشته شده را انتخاب کنند ، سپس با تلفن یا رایانه لوحی آنها با صدای بل

من خودم نتوانسته ام این برنامه را تست کنم ، اما براساس بررسی هایی که تاکنون دریافت کرده به نظر می رسد که خیلی خوب کار می کند. برخی در هنگام استفاده طولانی مدت از خستگی چشم شکایت دارند ، اما در بیشتر موارد ، به نظر می رسد که این یک نرم افزار مفید و کاربردی باشد.

البته ، همیشه ارزش دارد که بررسی های فروشگاه Play را با یک دانه انجام دهید از نمک - شما هرگز نمی دانید که چند نفر از آنها قانونی هستند ، با این حال ، حتی اگر Look to Speak وضعیت خشن تری نسبت به 83 بررسی کاملاً درخشان آن داشته باشد ، ما خوشحال خواهیم شد که Google برنامه های متمرکز بر دسترسی مانند این را آزمایش می کند. این یک وضعیت برنده است: هرچه Google تعداد بیشتری از افراد را به اکوسیستم خود بیاورد ، مشتریان بالقوه بیشتری (و متأسفانه منابع داده) می تواند بدست آورد.

مزایای آن برای کاربران واضح است - یک برنامه گفتاری ردیابی چشم با کاربرد آسان ، می تواند به افراد بی حرکت کمک کند تا نیازهای خود را به طور موثرتر و مستقل تر برقرار کنند. با افراد کم حرف متوقف شوید ، اگر بخواهید برای شروع تماس یا جستجوی گوگل ، به راحتی تلفن خود را مثلاً در یک مترو شلوغ به پایین نگاه کنید ، بسیار مفید خواهد بود. به روشنی ، این قابلیت در این برنامه موجود نیست ، اما شاید در آینده نیز باشد. این پتانسیل مطمئناً وجود دارد.

همانطور که برای همه ما جذاب است ، اما باید تکرار کنیم که فعلاً فقط یک آزمایش است. این ایده کاملاً خوب است ، اما گوگل به دلیل کنار گذاشتن و خاموش کردن برنامه ها و سرویس ها مشهور است ، بنابراین ما خوانندگان خود را تشویق نمی کنیم که فعلاً بیش از حد به این برنامه وابسته باشند. صرف نظر از این ، اگر می خواهید آن را برای یک درایو تست استفاده کنید ، می توانید هم اکنون آن را از فروشگاه Google Play بارگیری کنید.

برنامه آزمایشی Google برای مکالمه به شما امکان می دهد با چشمان خود ارتباط برقرار کنید
google/برنامه-آزمایشی-google-برای-مکالمه-به-شما-امکان-می-دهد-با.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com در حالیکه صنعت نیمه هادی آن افزایش یافته است ، چین از تراشه های پیر استفاده خواهد کرد
techbord.com این بسته هک اخلاقی با تخفیف 98 درصدی به فروش می رسد
techbord.com سامسونگ و Mastercard به طور مشترک در حال تهیه کارت پرداخت بیومتریک هستند
techbord.com اپل می گوید که iOS 14.5 به کاربران امکان تنظیم یک پخش کننده موسیقی پیش فرض را نخواهد داد
techbord.com Diablo II: Resurrectioned با پرونده های بازی ذخیره شده 20 ساله سازگار خواهد بود
techbord.com حمل جهانی ساعت های هوشمند به دلیل همه گیر شدن در اکثر مواقع در سال 2020 ثابت بود
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.