خبر

 • تک بورد - اولین فروشگاه خرده فروشی گوگل فردا در شهر نیویورک افتتاح می شود

  اولین فروشگاه خرده فروشی گوگل فردا در شهر نیویورک افتتاح می شود
  9 روز و 6 ساعت قبل

  فروشگاه Google شباهت زیادی به فروشگاه اپل دارد ، با این تفاوت که محصولات و خدمات Google را به جای Apple ارائه می دهد. این شامل خطوط خود مارک مانند تلفن های هوشمند Pixel و همچنین کالاهایی از مارک های متعلق به Google مانند Nest و Fitbit خواهد بود. خریداران همچنین به طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی برای محصولاتی كه از قبل در اختیار دارند دسترسی خواهند داشت.

  اولین فروشگاه خرده فروشی دائمی Google زودتر از آنچه پیش بینی شده افتتاح می شود.

  تیتان فناوری ماه گذشته گفت که فروشگاه خرده فروشی جدید آن در تابستان امسال برای عموم باز خواهد شد اما ما ' از آنجایی که مطلع شدیم فروشگاه گوگل فروشگاه چلسی از فردا ، 17 ژوئن (که از نظر فنی چند روز قبل از شروع رسمی تابستان در 20 ژوئن است) خریداران را دعوت می کند.

  فروشگاه واقع در نبش 9 Google قبلاً گفت ، خیابان Avenue و خیابان پانزدهم در شهر نیویورک میزبان جلسات مختلف نحوه بازدید و نمایش های عمیق محصولات خواهد بود.

  گوگل به CNBC گفت که تصمیم گرفته است پیش برود و فروشگاه را باز کند اکنون به دلیل اینکه تقاضای متراکم شده برای تجارب شخصی را مشاهده کرده اند ، افزودند که بازرگانان در نیویورک نیز با کاهش محدودیت های Covid ، شاهد افزایش ترافیک پا در سایت های خرده فروشی هستند.

  کارمندان همچنان به دستورالعمل های محلی پایبند خواهند بود. به عنوان مثال ، تعداد افراد مجاز به داخل فروشگاه محدود می شود ، ماسک ها توسط کارمندان پوشیده می شود و ایستگاه های ضدعفونی کننده دست در سراسر فروشگاه مستقر می شوند.

  اعتبار تصویر Google ، Paul Warchol

خبرهای دیگر از گوگل