خبر

 • تک بورد - اندروید 12 از نسخه بتا خارج می شود ، به زودی انتشار رسمی آن ؛ شامل

  اندروید 12 از نسخه بتا خارج می شود ، به زودی انتشار رسمی آن ؛ شامل "بزرگترین تغییر طراحی" برای سیستم عامل است
  20 روز و 23 ساعت قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: ارتقاء زیبایی شناسی اندروید از مدتها پیش به پایان رسیده است و شما مجبور نیستید برای دیدن آن خیلی بیشتر صبر کنید. به روزرسانی آینده سیستم عامل گوگل به طور رسمی از مرحله بتا خارج شده است و در نهایت "در چند هفته آینده" منتشر می شود.

  روز دوشنبه ، Google کد منبع Android 12 را در پروژه منبع باز Android (AOSP) بارگذاری کرد. دستگاه های پیکسل اولین دستگاه هایی هستند که در چند هفته آینده آن را دریافت می کنند. سایر سازندگان OEM مانند سامسونگ و وان پلاس آخرین نسخه را برای دستگاه های خود در اواخر امسال منتشر خواهند کرد.

  بیش از 225،000 نفر نسخه های مختلف بتا اندروید 12 را آزمایش کردند ، که در 50،000 گزارش شماره ای به اوج رسید که به شرکت کمک کرد آخرین نسخه. آنها شامل Material You-یک زبان طراحی جدید-ویجت های بازطراحی شده ، به روزرسانی UI اعلانات ، کشش گسترده و برنامه های راه اندازی برنامه.

  https://techbord.com اندروید 12 از بتا خارج می شود ، به زودی عرضه رسمی می شود ؛ شامل \ 'بزرگترین تغییر طراحی \' برای سیستم عامل

  "مواد مورد نظر شما برای ایجاد طرح هایی که برای آنها شخصی است هر سبکی ، برای هر نیازی قابل دسترسی است ، زنده و برای هر صفحه سازگار است. " جاه طلبانه ، بدون شک ، اما به عنوان ویژگی برجسته تعمیرات اساسی UI ، هیچ گزینه دیگری جز نوآوری نداشت. این شرکت گفت ، "[این \] سفر چند ساله ای است که همه محصولات و اکوسیستم های Google را متحول خواهد کرد. "

  با Material You ، Google به دنبال "ترکیب علم رنگ با سالها سرمایه گذاری در زمینه های طراحی و مهندسی تعامل برای ایجاد امکان برنامه ریزی-و نه فقط Google-برای پالت مواد منحصر به فرد کاربر در زمان واقعی. " کاغذ دیواری کاربر مستقیماً بر بخش های مختلف UI مانند مرکز اعلان ها و برنامه ها تأثیر می گذارد و اساساً به خود اجازه تغییر رنگ می دهد.

  علاوه بر ویژگی های جدید طراحی ، بهبود عملکرد شامل اعلان های پاسخگوتر ، خدمات پیش زمینه بهینه شده و عملکرد سریعتر و کارآمدتر سیستم گوگل زمان استفاده از CPU را که توسط خدمات سیستم اصلی استفاده می شود 22 درصد کاهش داده است ، در حالی که استفاده از هسته اصلی 15 درصد کاهش یافته است. اندروید 12 همچنین زمان راه اندازی برنامه را بهبود می بخشد ، به همراه ورودی/خروجی بهینه برای بارگیری سریعتر برنامه ها.

  در مورد حریم خصوصی در جلو ، اندروید 12 دارای داشبورد حریم خصوصی است که "نمای کلی و ساده ای از دسترسی برنامه ها به مکان دستگاه ، میکروفون و دوربین در 24 ساعت گذشته ارائه می دهد. " کاربران کنترل بیشتری بر داده های مکان خود نیز دارند. نشانگرهای جدید در نوار وضعیت به کاربران امکان می دهد ببینند چه زمانی برنامه ای از دوربین یا میکروفون دستگاه در زمان واقعی استفاده می کند. یک تماس خوب با افزایش تهدیدات بدافزار همچنان ادامه دارد.

  هدف بهبود ابزار تجربه کاربر افزایش بهره وری با درج محتوای غنی ، API های جدید برای پشتیبانی از گوشه های گرد صفحه ، جلوه های جدید دوربین ، قابلیت های حسگر و افزایش تجربه های لمسی است. کدگذاری رسانه سازگار ، پشتیبانی از تصویر AVIF و اشکال زدایی بهتر برای خرابی های بومی نیز اضافه شده است.

  با پیکسل 6 که به احتمال زیاد در 19 اکتبر راه اندازی شد ، اندروید 12 می تواند انتشار همزمان را مشاهده کند. در هر صورت ، گوگل اضافه کرد که اندروید 12 در 27 اکتبر در اجلاس Android Dev بیشتر توضیح داده می شود.

خبرهای دیگر از گوگل