خبر

 • تک بورد - از زمان تأثیرگذاری برچسب گذاری حریم خصوصی ، Google هنوز بیشتر برنامه های iOS خود را به روز نکرده است

  از زمان تأثیرگذاری برچسب گذاری حریم خصوصی ، Google هنوز بیشتر برنامه های iOS خود را به روز نکرده است
  3 روز و 10 ساعت قبل

  شرکت ها به صراحت با تغییر سیاست اخیر فروشگاه App اپل مخالفت کرده اند که آنها را ملزم می کند نحوه جمع آوری داده ها توسط برنامه های خود و با آنها به اشتراک بگذارند. در حالی که کاربران از شفافیت استقبال می کنند ، تبلیغ کنندگان می ترسند که این درآمد آنها را از بین ببرد ، به ویژه هنگامی که iOS 14 شروع به درخواست برنامه برای درخواست مجوز برای جمع آوری داده ها می کند.

  اپل از 8 دسامبر شروع به درخواست حریم خصوصی "برچسب های تغذیه ای" در App Store کرد. استفاده از این نرم افزار تحت اجرای نرم بود (و هنوز هم هست). این بدان معناست که ، توسعه دهندگان ملزم نیستند بلافاصله برنامه های خود را با برچسب ها به روز کنند اما باید آنها را در وصله بعدی خود وارد کنند.

  در ماه ژانویه ، متوجه شدیم Google هیچ یک از برنامه های iOS خود را به روز نکرده است . بیشتر آنها از 7 دسامبر ، یک روز قبل از پایان مهلت برچسب گذاری حریم خصوصی ، وصله ای را ندیده اند. ما حدس می زنیم که Google ممکن است از سو soft اجرای نرم استفاده کرده باشد تا افشای سیاست های جمع آوری اطلاعات خود را برای کاربران تا زمانی که ممکن است به تأخیر بیاندازد. با این حال ، Google هرگز به درخواست های نظر پاسخ نداد.

  اکنون دو ماه از سیاست شفافیت اپل می گذرد و Google هنوز به روزرسانی اکثر برنامه های خود را منتشر نکرده است. Ars Technica اشاره می کند که YouTube تنها برنامه متعلق به Google است که دارای برچسب های حفظ حریم خصوصی است. همچنین لازم به ذکر است که YouTube همچنان مستقل از Google و در راس آن سوزان ووچیچی مدیر عامل YouTube فعالیت می کند ، که می تواند دلیل تنها بودن آن را توضیح دهد.

   https://techbord.com Google از زمان تأثیرگذاری برچسب گذاری حریم خصوصی ، هنوز بیشتر برنامه های iOS خود را به روز نکرده است

  مدت زمان زیادی از سپری شدن برنامه های دیگر می گذرد به روزرسانی مشاهده شده است که سرورهای Google شروع به پرچم گذاری کاربران می کنند و به آنها هشدار می دهد که برنامه های آنها قدیمی است. احتمالاً غول جستجو یک هشدار خودکار تنظیم کرده بود تا بعد از حدود دو ماه که کاربران آنها را به روز نکرده اند ، خاموش شود. در این حالت ، گوگل به کاربران چیزی برای بارگیری نمی داد که پیام ها را تنظیم کند.

  از آن زمان سرپرستان پیام های هشدار را بازنشانی کرده اند ، اما برنامه ها ، از جمله Gmail ، Google Maps ، جستجو ، Chrome ، Drive ، عکس ها ، Keep و Duo ، هنوز به روزرسانی دریافت نکرده اند. تنها چیزی که در مورد این موضوع از طرف Google شنیده ایم ارسال پست در وبلاگ درباره حریم خصوصی از 12 ژانویه بود و بیان می كرد كه این برچسب ها در به روزرسانی های آینده در دسترس هستند.

  "با به روزرسانی برنامه های iOS Google با ویژگی های جدید یا برای رفع اشکالات ، به روزرسانی هایی در لیست صفحه برنامه های ما که شامل جزئیات جدید حریم خصوصی برنامه هستند را مشاهده خواهید کرد ، "رائول روی-چوودوری ، معاون رئیس جمهور گفت. "این برچسب ها نشان دهنده حداکثر دسته های داده ای است که می تواند جمع آوری شود - به این معنی که اگر شما از هر ویژگی و سرویس موجود در برنامه استفاده می کنید." "

  او در هیچ جای دیگر پست ، وقتی این موارد را ذکر نکرده است" ویژگی ها و رفع اشکال ها "در آینده خواهد بود. بنابراین دوباره می پرسیم: "Google چه مدت می تواند بدون به روزرسانی برنامه های آیفون خود بماند؟ " حدس من این است که تا یک نقص امنیتی شدید ایجاد نشود ، نمی تواند آن را نادیده بگیرد ، اما من یک فرد بدبین هستم.

خبرهای دیگر از گوگل