خبر

 • تک بورد - YouTuber ارائه می دهد یک راه حل ساده برای مسئله رانش نینتندو Joy-Con

  YouTuber ارائه می دهد یک راه حل ساده برای مسئله رانش نینتندو Joy-Con
  1 روز و 19 ساعت قبل

  وی در تلاش برای مشخص کردن علت اصلی این مسئله ، متوجه شد كه هنگامی كه نزدیك میله آنالوگ فشار وارد می شود (با فشار دادن انگشتان روی كیس) ، رانش از بین می رود. به محض آزاد شدن فشار ، رانش برگشت. بنابراین ، او یک تعمیر فوق العاده ساده را ابداع کرد - کنترل کننده را باز کنید و یک قطعه کاغذ کوچک (ضخامت حداقل 1 میلی متر) بین پشت محفظه چوب آنالوگ و پوسته خارجی وارد کنید.

  رانش Joy-Con سالهاست که در مبارزات انتخاباتی نینتندو سوییچ مهمترین مشکل محسوب می شود و انتشارات جدیدتر مانند Switch Lite و OLED Switch آینده موضوع را بیان نکرده اند. به گفته یکی از YouTuber ، به راحتی می توان با یک کاغذ این مشکل را برطرف کرد.

  کانال VK اخیراً ویدئویی را منتشر کرده است که موضوع را برجسته می کند و مراحلی را که وی برای رفع مشکل مشخص کرده است.

  ظاهراً ، کاغذ شکافی را پر می کند که می تواند به مرور زمان به دلیل استفاده ایجاد شود. در اصل فشار دادن روی کنترل کننده را تقلید می کند ، بنابراین رانش را از بین می برد. آیا واقعاً می تواند به همین سادگی باشد؟

  کانال های VK ادعا می کنند رفع این مشکل برای مدت دو ماه بدون هیچ مشکلی انجام شده است.

  البته ، باز کردن Joy-Con شما - حتی اگر فقط باشد قرار دادن یک کاغذ کوچک - احتمالاً هرگونه ضمانتی را باطل می کند. باز هم ، Joy-Cons خیلی گران نیستند ، و اگر قبلاً تجربه رانش دارید ، برای حل آن ارزش قمار است. یا می توانید آن را به نینتندو ارسال کنید.

  تصویر با مجوز از Wachiwit

خبرهای دیگر از بازی