خبر

 • تک بورد - Xbox Series X / S حالت FPS Boost را افزایش می دهد که نرخ فریم را در بازی های قدیمی دو برابر می کند

  Xbox Series X / S حالت FPS Boost را افزایش می دهد که نرخ فریم را در بازی های قدیمی دو برابر می کند
  21 روز و 9 ساعت قبل

  دارندگان Xbox S و X به زودی یک چیز دیگر را برای افتخار کسب می کنند. به نظر می رسد مایکروسافت متعهد است تا اطمینان حاصل کند که عناوین قدیمی در کنسول های براق و جدیدشان عالی عمل می کنند. به همین منظور ، این شرکت FPS Boost را معرفی می کند ، ویژگی ای که می تواند عملکرد را برای عناوین قدیمی به طرز چشمگیری افزایش دهد ، گاهی اوقات نرخ فریم اصلی را چهار برابر می کند.

  مایکروسافت FPS Boost را معرفی می کند ، قابلیتی که باعث بهبود نرخ فریم برای بازی های قدیمی و بدون اقدام توسعه دهنده می شود. در حالی که بعضی از بازی ها دوبرابر فریم در ثانیه خواهند دید ، عناوین دیگر می توانند افزایش بیشتری داشته باشند.

  این آخرین ویژگی ادامه ابتکار مایکروسافت برای پشتیبانی از بازی های قدیمی در سخت افزارهای جدید است. در حال حاضر ، بازی هایی که از FPS Boost پشتیبانی می کنند شامل Sniper Elite 4، UFC 4، New Super Lucky's Tale، Far Cry 4، و Watch Dogs 2. مایکروسافت می گوید که UFC 4 در سری S با سرعت 60 فریم در ثانیه در حالی که New Super کار می کند Lucky 'Tale می تواند تا 120 فریم در ثانیه اجرا شود.

  https://techbord.com Xbox Series X / S حالت FPS Boost که در بازی های قدیمی میزان فریم را دو برابر می کند

  گیمرها با رفتن به یک دکمه " گزینه های سازگاری "جدید در بخش " مدیریت بازی "می توانند FPS Boost را فعال کنند. پس از فعال شدن FPS Boost ، شاخصی مشابه نشانگر Quick Resume برای بازی های پشتیبانی شده وجود خواهد داشت. این بدان معنی است که شما می توانید بازی را همانطور که در ابتدا منتشر شده یا با FPS Boost انتخاب کنید. FPS Boost به زودی با به روزرسانی جدید سیستم به طور رسمی راه اندازی می شود.

  مایکروسافت Xbox را به عنوان یک تجربه PC مانند با تمرکز بر سازگاری معکوس با عناوین قدیمی ، موقعیت Xbox را قرار داده است. این ویژگی مطمئناً مورد استقبال قرار خواهد گرفت برای گیمرهایی که تمایل به عملکرد بیشتر برای مجموعه بازی های نسل آخر خود دارند زیرا فریم بالاتر می تواند به گیم پلی نرم تری تبدیل شود. همچنین بسیار جالب است که مشاهده کنید مایکروسافت از قدرت کنسول های نسل بعدی خود برای بهبود تجربه در زمینه فن آوری خود استفاده می کند.

خبرهای دیگر از بازی