خبر

 • تک بورد - Xbox Series S ممکن است فقط 364 گیگابایت فضا برای بارگیری برنامه ها و بازی ها داشته باشد

  Xbox Series S ممکن است فقط 364 گیگابایت فضا برای بارگیری برنامه ها و بازی ها داشته باشد
  چند ثانیه قبل

  WTF ؟! کنسول های نسل بعدی سرانجام هفته آینده راه اندازی می شوند و قطار اعتیاد به مواد مخدر برای هر دو تیم Green و Blue با تمام سرعت در حال اجرا است. با این حال ، طرفداران کم هزینه Xbox ممکن است از اخبار امروز کمی ناامید شوند: Xbox Series S - ارزان تر کنسول تمام دیجیتال مایکروسافت - ممکن است فقط 364 گیگابایت فضای ذخیره سازی برای بازی ها داشته باشد.

  این اطلاعات به لطف Redditor spead20 ارائه شده است که برای نمایش جدید Xbox Series S خود به Subreddit XboxSeriesX مراجعه کرد. بله ، درست خواندید - با یک شانس جدی ، کاربر به نوعی کنسول خود را به اوایل هفته کامل.

  در نظرات پست Reddit خود (که تصویری از جعبه سری S را نشان می دهد) ، یک کاربر از spead20 پرسید که چه مقدار از فضای ذخیره سازی سری S 512 GB در واقع در دسترس بازیکنان است . Redditor پاسخ داد و گفت: "فقط 364 گیگابایت گیگابایت برای بازی ها و برنامه ها" وجود دارد که میزان ذخیره سازی بسیار دردناکی برای کنسول نسل بعدی است.

  توسعه دهندگان ممکن است اندازه های بافت را برای آنها کاهش دهند بازی های نسل بعدی برای جبران این فضای ذخیره سازی پایین ، اما حتی این بهینه سازی ها نیز ممکن است کافی نباشد. برای مرجع ، Call of Duty: Warzone در حال حاضر بیش از 200 گیگابایت است که بیش از نیمی از ظرفیت ذخیره سازی Xbox Series S را می خورد. دیگر بازی های مدرن خیلی بهتر نیستند - Red Dead Redemption 2 150 گیگابایت را اشغال می کند.

  https://techbord .com Xbox Series S ممکن است فقط 364 گیگابایت فضا برای بارگیری برنامه ها و بازی ها داشته باشد

  انتظار نداریم که این برای بازی های جدید تغییر کند. عناوین نسل بعدی فقط پیچیده تر شده اند و نه کمتر ، و بدون شک اندازه نصب آنها همچنان صعود خواهد کرد. با توجه به اینکه Series S یک کنسول کاملاً دیجیتالی است ، این خبر بسیار دردسرساز است: هیچ دیسکی وجود ندارد که بتواند اندازه پرونده را جبران کند.

  اگر به دلیل پایین بودن Xbox Series S در نظر داشتید برچسب قیمت - 300 دلار است ، در حالی که سری X 500 دلار است - اکنون زمان آن است که فکر کنیم 200 دلار اضافی را برای مدل رده بالاتر متوقف کرده و پس انداز می کنیم. متناوباً ، هنگامی که این وسایل به طور گسترده در دسترس قرار می گیرند ، می توانید همیشه یک درایو خارجی با سرعت بالا را گیر بیاورید.

  از آنجا که ما خودمان دست به سری S نخورده ایم ، نمی توانیم ارزیابی spead20 را تأیید کنیم. حتی اگر خیلی درست به نظر برسد در هر صورت ، هیچ یک از ما منتظر حقیقت نخواهیم ماند: هر دو سری S و X در تاریخ 10 نوامبر وارد بازار می شوند.

  اعتبار تصویر: ESOlex

خبرهای دیگر از بازی