خبر

 • تک بورد - Xbox Game Pass مایکروسافت در این ماه 12 عنوان جدید دریافت می کند

  Xbox Game Pass مایکروسافت در این ماه 12 عنوان جدید دریافت می کند


  10 ماه قبل

  چیزی که باید منتظر آن باشید: مقدار رضایت بخشی از محتوا در سرویس اشتراک بازی های ویدئویی مایکروسافت طی چند هفته آینده وجود دارد. دوازده بازی جدید که ژانرهای مختلفی را پوشش می دهند در نیمه دوم سپتامبر اضافه می شوند و یکی دیگر در 1 اکتبر منتشر می شود. این بیشترین تعداد افزوده های جدید را برای نیمه دوم ماه از ماه مه ، زمانی که 15 عنوان ساخته شده است ، نشان می دهد. در دسترس.

  برای همه افراد در این دسته بازی جدید چیزی وجود دارد ، مانند Flynn: Son of Crimson برای کسانی که به دنبال metroidvania و Astria Ascending برای طرفداران JRPG هستند ، هر دو در روز اول به Game Pass می آیند. همچنین ، Superliminal برای دوستداران پازل و Phoenix Point برای کسانی که از RPG های تاکتیکی سبک XCOM لذت می برند وجود دارد. اکثر بازی ها برای کنسول های Xbox و رایانه های شخصی در دسترس خواهند بود ، برخی از آنها از طریق جریان از طریق Xbox Cloud Gaming قابل پخش هستند. برای کسانی که آن را امتحان نکرده اند ، Phoenix Point در حال حاضر در Xbox Game Pass برای رایانه در دسترس است.

  بازی های دیگری که در روز راه اندازی هستند عبارتند از: Aragami 2 ، SkateBIRD ، Lemnis Gate ، Unsighted ، Sable و من ماهی هستم.

  در اینجا لیست کامل عناوین ورودی ، از جمله ژانرها ، در دسترس بودن پلتفرم و زمان نمایش آنها در این سرویس آمده است:

  سپتامبر 15

  فلین: پسر زرشکی (Action/RPG ، برای کنسول ها ، رایانه های شخصی و پخش مستقیم)

  16 سپتامبر

  من ماهی هستم (اکشن/ماجراجویی ، برای کنسول ها ، رایانه های شخصی و پخش آنلاین) SkateBIRD (Sports/Arcade ، برای کنسول ها ، رایانه های شخصی و جریان) Superliminal (پازل ، برای کنسول ها ، رایانه های شخصی و جریان)

  17 سپتامبر

  Aragami 2 ( Stealth/Action ، برای کنسول ها ، رایانه های شخصی و پخش

  23 سپتامبر

  Sable (Adventure/Puzzle، for consoles، PC and streaming) کلمات گمشده: فراتر از صفحه (Platformer/Puzzle ، برای کنسول ها ، رایانه شخصی و پخش مستقیم) Subnautica: Below Zero (Adventure/Sur vival ، برای کنسول ها ، رایانه شخصی و پخش مستقیم) Tainted Grail: Conquest (RPG ، برای رایانه)

  28 سپتامبر

  Lemnis Gate (FPS/استراتژی ، برای کنسول ها و رایانه شخصی)

  30 سپتامبر

  Astria Ascending (JRPG ، برای کنسول ها و رایانه شخصی) Unsighted (Action/RPG ، برای کنسول ها و رایانه شخصی)

  1 اکتبر

  Phoenix Point (RPG تاکتیکی ، برای کنسول ها)

  همچنین چیزی برای طرفداران شبیه سازی فوتبال وجود خواهد داشت ، اما آنها باید کمی بیشتر منتظر بمانند. Football Manager 2022 در روز عرضه ، 9 نوامبر ، Xbox Game Pass را برای کنسول ها ، رایانه شخصی و از طریق پخش پخش می کند.

  سپتامبر آخرین فرصت شما برای بازی چندین عنوان بزرگ در Xbox Game Pass است. Drake Hollow ، Ikenfell ، Night in the Woods ، Kathy Rain و Warhammer Vermintide 2 در پایان ماه از سرویس حذف خواهند شد.


  تگ ها:

  xbox , game , pass , مایکروسافت , عنوان , جدید , دریافت


  v 40
خبرهای دیگر از بازی