خبر

 • تک بورد - Xbox Game Pass در روز اول ، Square Enix Outriders را نابود می کند

  Xbox Game Pass در روز اول ، Square Enix Outriders را نابود می کند
  28 روز و 17 ساعت قبل

  چرا مهم است: Xbox Game Pass دارایی ارزشمندی را در جعبه ابزار مایکروسافت به اثبات رسانده است. این سرویس به لطف خرید ، اساساً کلیه صف های Bethesda را اضافه کرد و اکنون action-RPG Outriders به ​​سرویس می آید. این قطعاً خبر خوبی برای مشترکین Game Pass است که قصد خرید بازی را داشتند.

  مایکروسافت تأیید کرد که Outriders اکشن-RPG غارتگر Square-Enix در Xbox Game Pass در روز عرضه منتشر خواهد شد. این مبلغ 60 دلار برای مشترکین Game Pass صرفه جویی می کند که برای خرید کامل بازی هزینه نمی کنند.

  حضور در Game Pass همچنین به این معنی است که Outriders از طریق بازی ابری در xCloud قابل پخش خواهد بود. اگرچه این خبر خوبی برای بازیکنان کنسول است ، اما بازیکنان رایانه خوش شانس نیستند زیرا این مورد فقط برای کنسول Xbox Game Pass صدق می کند.

  این احتمالاً به دلیل ناشر Square Enix است که نمی خواهد با Steam مشکلی ایجاد کند. یا فروشگاه Epic Games. هنوز هم ، برای کسانی که مشترک Xbox Game Pass Ultimate هستند ، این می تواند دلیل قانع کننده دیگری برای انجام بازی روی کنسول Xbox به جای PlayStation باشد.

  RPG shooter Outriders در روز اول بهXboxGamePass می آید! جزئیات کامل اینجا: https://t.co/L6S78HWOVs

  - Xbox Wire (XboxWire) 15 مارس 2021

  Outriders یک بازی از نوع "looter-shooter " است که بشریت در آن فرار کرده است سیاره Enoch پس از غیرقابل سکونت شدن زمین. شما به عنوان یک Outrider بازی می کنید ، نوعی مزدور که وظیفه دارد یک مکان امن برای استعمارگران پیدا کند. اوضاع به بیراهه می رود زیرا طوفانی شدید انرژی به نام Anomaly شما را با یکی از چهار قدرت اساسی درگیر می کند.

  در حالی که این بازی شبیه بازی هایی مانند Destiny 2 ، The Division 2 و Borderlands است ، اما مانند بسیاری از بازی های شکارچی غارتگر ، یک "بازی به عنوان سرویس " نیست. این بدان معناست که هیچ نبردی عبور نمی کند ، فصلی نمی گذرد یا از هر نوع کسب درآمد. توسعه دهندگان همچنین اظهار داشتند که این یک RPG اکشن داستان محور است. از این نظر ، این بیشتر به Mass Effect شباهت دارد تا به سرنوشت.

  Square Enix نسخه نمایشی Outriders را در اواخر فوریه منتشر کرد که به نظر می رسید بیشتر ستایش های مثبت را به دست می آورد. من نسخه ی نمایشی را به طور گسترده در رایانه شخصی بازی کردم و گرچه در برخی زمینه ها مشکلات عملکردی وجود دارد ، اما این بازی عمدتا روان است.

  به نظر می رسد People Can Fly نمی خواهد مرتکب همان اشتباهات سرود و انتقام جویان مارول ساخته شده است. اگر Outriders به ​​عنوان یک موفقیت تجاری شناخته شود ، اضافه شدن بازی به Xbox Game Pass ارزش آن را بیشتر می کند.

  Outriders در تاریخ 1 آوریل از Xbox One ، سری X / S ، PlayStation 4 / 5 و رایانه از طریق Steam و فروشگاه Epic Games.

خبرهای دیگر از بازی