techbord.com World of Warcraft

طرفداران Blizzard 'MMORPG World of Warcraft و طولانی مدت بسیار عالی مشتاقانه منتظر پخش آخرین نسخه خود ، Shadowlands ، ماه گذشته بودند. متأسفانه ، به دلیل مسائل مربوط به بهره وری مربوط به Covid-19 و همچنین نگرانی در مورد تعادل ، توسعه به طور نامحدود به تأخیر افتاد. خوشبختانه ، سرانجام اکنون تاریخ انتشار جدیدی داریم: 23 نوامبر بیایید ، همه ما قادر خواهیم بود به دنیای پس از زندگی آزروت برویم.

23 نوامبر یک تاریخ مهم برای World of Warcraft است ، اما فقط به دلیل Shadowlands نیست. در آن روز ، بیش از یک دهه و نیم پیش ، World of Warcraft متولد شد. درست است ، بلیزارد تصمیم گرفته است که Shadowlands را در شانزدهمین سالگرد تولد بازی آزاد کند - در این زمان چیزی شاعرانه وجود دارد ، با توجه به اینکه این گسترش به مرگ متمرکز خواهد شد.

خوب خبر این است که ، شما مجبور نیستید تا 23 نوامبر صبر کنید تا دندان خود را در برخی از تغییرات Shadowlands فرو ببرید. اولین مرحله اصلی "پیش وصله" توسعه چند هفته پیش آغاز شد و این مجموعه گسترده ای از تغییرات را در تجربه WoW به ارمغان آورد.

 https://techbord.com World of Warcraft

خوش آمدید به نجیب نجیب ، یکی از چهار منطقه اصلی در World of Warcraft: Shadowlands.

تجربه تسطیح به طور کامل مورد بازنگری قرار گرفت ، و برای اولین بار در تاریخ WoW کلاهک سطح "له" شد ، از 120 به 50 کاهش می یابد (Shadowlands آن را به 60 افزایش می دهد). بله ، شماره ها کمی از کنترل خارج شده بودند.

علاوه بر این ، بسیاری از مسابقات قابل بازی گزینه های جدیدی برای سفارشی سازی دارند (چیز جدید دیگری برای WoW - بازیکنان با همان مدل های مو گیر هستند سال ها). همچنین یک تجربه کاملاً جدید بازیکن جدید به صورت منطقه "1- Exile "'s Reach وجود دارد ، منطقه 1-10 که شما را با مکانیک اصلی WoW آشنا می کند.

این برنامه همچنین شامل quests مخصوص کلاس شما می باشد تا برخی از توانایی ها و ویژگی های اساسی آن را به شما بیاموزد.

مرحله دوم Pre-patch مرحله Shadowlands از 10 نوامبر آغاز می شود و این وظیفه بازیکنان را برای مبارزه با حمله (بلای جان). با این کار ، بازیکنان بدون شک جوایز لوازم آرایشی یا تجهیزات "عقب افتاده" (تجهیزات پایان یافته در پایان یک گسترش اما قبل از مورد دیگر) برای کمک به آنها در نبردهای آینده در 23 نوامبر به دست می آورند.

اگر در WoW کاملاً تازه وارد هستید ، اکنون یک نسخه آزمایشی رایگان در دسترس است که به شما امکان می دهد تا سطح 20 خود را بجنگید. اگر یک پیشکسوت فصلی هستید ، می توانید Shadowlands 'Base Edition را از قبل سفارش دهید به قیمت 39.99 دلار. همچنین نسخه های Heroic و Epic نیز وجود دارد ، اما این ارزشها را ندارد مگر اینکه بخواهید شخصیت را در سطح حداکثر افزایش دهید و یا لوازم آرایشی متنوع در بازی داشته باشید.

World of Warcraft "Shadowlands " متمرکز بر زندگی پس از مرگ 23 نوامبر در آینده است
gaming/world-of-warcraft-shadowlands-متمرکز-بر-زندگی-پس-از-مرگ-23.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Ayxta Fold 5G Vertu اولین تلفن تاشو
techbord.com لبه های SpaceX پس از نمونه اولیه SN10 ، لبه های نزدیک به پرواز فضایی Starship را نزدیکتر می کنند ... و سپس منفجر می شوند
techbord.com Nvidia RTX 3070 Laptop vs Desktop GPU Review
techbord.com کمبود تراشه پیش بینی می شود که کارخانه های تگزاس برای شروع مجدد تولید تلاش کنند
techbord.com شخصی تراشه M1 اپل را درون iMac قرار داده است
techbord.com FedEx 2 میلیارد دلار سرمایه گذاری خواهد کرد تا سال 2040 کاملاً خنثی از کربن باشد
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.