خبر

 • تک بورد - Wordle این کلمه است: چرا Ars به ​​یک بازی وب رایگان و در دسترس وابسته است

  Wordle این کلمه است: چرا Ars به ​​یک بازی وب رایگان و در دسترس وابسته است


  14 روز و 12 ساعت قبل

  به شما کمک می کند تا تمام مربع های سبز و زرد را رمزگشایی کنید. همچنین: اشاره ای به Babble Royale.
  کشف ​​بازی مورد علاقه من در پایان سال 2021 احتمالاً Wordle است—حتی با وجود اینکه مجبور بودم یک پازل مرموز رسانه های اجتماعی را رمزگشایی کنم تا بفهمم این بازی محبوب جدید واقعاً چیست.

  وقتی سال 2021 به پایان رسید و من به دلیل عفونت ظاهری omicron زیر پتوها را جمع کردم، به دنبال سرگرمی ساده ای بودم که بتوانم آن را با دوستان به اشتراک بگذارم. به دلیل خستگی و ناراحتی من، شکستن رشته‌های داستانی در مجموعه‌های تلویزیونی مانند The Book of Boba Fett یا Succession بسیار زیاد به نظر می‌رسید.

  طغیان مربع‌های سبز، زرد و خاکستری در فیدهای روزانه دوستان باعث شد. چه توجه کمی که می توانستم دریغ کنم این الگوها چه بودند؟ چرا ردیف های کمتری از جعبه ها ظاهرا بهتر بودند؟ و چگونه افراد باهوش مورد علاقه من به آن وسواس داشتند؟

  می توانم آن Wordle را در سه حدس نام ببرم

  بازی مورد بحث، Wordle، یک امر نسبتاً ابتدایی حدس زدن کلمات است. هر روز، سایت آن با یک کلمه پنج حرفی تازه می شود و بازیکنان شش فرصت برای حدس زدن آن دارند.

  نمونه ای از یک پازل (Wordle #202، اگر امتیاز را حفظ کنید). با هر حدس، حروف بیشتری تغییر رنگ می دهند، نه فقط در شبکه حدس زدن، بلکه در صفحه کلید روی صفحه زیر که نمی توان آن را پنهان کرد.بزرگ کردن / نمونه ای از یک پازل (وورد شماره 202، اگر نمره را حفظ می کنید). با هر حدس، حروف بیشتری تغییر رنگ می دهند، نه فقط در شبکه حدس زدن، بلکه در صفحه کلید روی صفحه زیر که نمی توان آن را پنهان کرد.Wordle

  برای شروع، پنج حرف را در کادر خالی حدس زدن تایپ کنید، سپس "enter" را فشار دهید. و شبکه با یک چرخش چرخ بخت مانند پس زمینه هر حرف پاسخ می دهد. یک کادر سبز به این معنی است که شما حرف درست و نقطه درست را در کلمه پنج حرفی آخر حدس زده اید. زرد به این معنی است که حرف صحیح است، اما قرار دادن آن اشتباه است. و خاکستری به این معنی است که حرف اصلاً در کلمه نیست. اکنون، دوباره امتحان کنید.

  این جایی است که اولین نبوغ ظریف بازی ظاهر می شود. Wordle یک صفحه کلید روی صفحه را به شما نشان می دهد، چه در حال بازی در مرورگر دسکتاپ یا تلفن همراه باشید. با وارد کردن پنج حرف اول، صفحه‌کلید Wordle روشن می‌شود و حروف اشتباه را خاکستری می‌کند و در عین حال کادرهای سبز و زرد را به مواردی که می‌خواهید نگه دارید اضافه می‌کند. پس از دو حدس، احتمالاً چند حرف کلیدی، به‌ویژه حروف صدادار را رد صلاحیت خواهید کرد، و تراز بصری صفحه‌کلید واقعاً به حدس‌های بعدی کمک می‌کند.

  هیچ چیز دیگری در سایت Wordle وجود ندارد. بدون تبلیغات، بدون عضویت - حتی راهی برای ورود به سیستم یا دسترسی به پازل های قدیمی تر. درعوض، کوکی‌های آن پیشرفت روزانه شما را پیگیری می‌کنند، به‌ویژه تعداد حدس‌هایی که برای حل معمای هر روز نیاز است. اگر در نامگذاری وردل در سه حدس خوب عمل کرده اید، سایت با نمودار مفیدی از پیشرفت شما در طول عمرتان به شما این را می گوید در قالبی که به راحتی با دیگر معتادان وردل به اشتراک گذاشته می شود.

  Hip to be. مربع (سبز)

  من قبل از اینکه بازی را بازی کنم اینگونه دیدم: به عنوان شبکه ای از شکلک های مربع سبز، زرد و خاکستری. همانطور که به نظر می رسد، کدگذاری دستی یک شبکه Wordle بدون حروف، یک راه خوب و بدون اسپویلر برای نشان دادن مسیر شما به پایان یک پازل است. آیا اولین تلاش فوق العاده خوبی را انجام دادید؟ آیا تا یک حدس ضعیف ششم روی حرف دوم گیر کردید؟

  پیش‌فرض‌های ساده Wordle به خسته‌ترین مغزها هم کمک می‌کند کمی باهوش‌تر شوند.

  طراحی تمیز و پالت رنگی ساده Wordle به خوبی به این تفسیر شکلک‌سازی شده ترجمه می‌شود، به گونه‌ای که به راحتی به بازیکنان در هر سنی منتقل می‌شود. (این سایت با این ویژگی اشتراک راه حل منحصر به فرد راه اندازی نشد، اما بعداً با روشی آسان برای کپی و چسباندن یک شبکه کامل Wordle-moji از نتایج خود به روز شد.) و مسلماً بازی برای تجزیه و پرش بسیار کمتر ترسناک است. بازی پرطرفدار Spelling Bee نیویورک تایمز - که در ابتدا نیاز به دانلود یک برنامه انحصاری iOS داشت، بنابراین پتانسیل قابل اشتراک گذاری آن را در مقایسه با وب سایت باز، نامرتب و رایگان به عنوان آبجو Wordle محدود می کرد. NYT از آن زمان نسخه وب رایگان و محدود Spelling Bee را راه‌اندازی کرده است.


  تگ ها:

  wordle , کلمه , است: , ​​یک , بازی , رایگان , دسترس , وابسته


خبرهای دیگر از بازی