خبر

 • تک بورد - Watch Dogs: Legion update 4.5 حالت غافلگیرکننده

  Watch Dogs: Legion update 4.5 حالت غافلگیرکننده "Legion of the Dead" را اضافه می کند
  12 روز و 7 ساعت قبل

  اگر از Watch Dogs: Legion لذت برده اید اما برای چیز دیگری آماده هستید ، ممکن است خوشحال باشید که Ubisoft در آخرین به روزرسانی حالت زامبی حالت جدیدی را اضافه کرده است. فقط در حال حاضر یک آزمون آلفای عمومی روی کامپیوتر است. پس از ورود به تست بتا ، گیمرهای کنسول باید فرصتی برای بازی پیدا کنند.

  Watch Dogs: Legion of the Dead یک تا چهار بازیکن را در لندن قرار می دهد که زامبی ها خیابان ها را پر می کنند. هدف اصلی سرقت بسته های منابع از Albion و Clan Kelley و رسیدن به نقطه استخراج است. با موفقیت در زنده ماندن و تکمیل برنامه عرضه با حداقل تعداد بسته ها ، بازیکنان "Z-Creds" را به خرید سلاح و اسباب بازی برای اجرای بعدی می رسانند.

  بازیکنان با یک بازمانده و ابزار تصادفی شروع می کنند. هیچ عامل صادراتی از حالت Campaign وجود ندارد ، که برای حفظ تعادل در یک ماجرای PvE منطقی به نظر می رسد. به علاوه ، Legion of the Dead یک بازی کاملاً جداگانه است. از نقطه نظر گیم پلی ، مکانیک همانند حالت مبارزات انتخاباتی است (فیلم زیر). این اهداف کلی است که آن را متفاوت می کند.

  تمرکز اصلی انتقال تجهیزات و رساندن آنها به نقطه استخراج است. کشتن زامبی ها پیش شرط نیست. در واقع ، یوبی سافت می گوید که یک تاکتیک این است که Zeds را به سمت دشمن بکشاند. در حالی که آنها مشغول نبرد با گروه ترکان و مغولان هستند ، بازیکنان می توانند وارد شوند ، وسایل را بدزدند ، و بدون اینکه وارد آتش نشانی بشوند ، دزدکی حرکت می کنند.

  شما می توانید حالت Legion of the Dead را از برنامه Ubisoft Connect (یا وب سایت) باز کنید. ) این بخش در بخش "بازی های رایگان" است. با این حال ، اکنون فقط برای پخش کننده های رایانه در دسترس است. Ubisoft می گوید که می خواهد اطمینان حاصل کند که می تواند به روزرسانی های سریع را هنگام آزمایش آلفا انجام دهد و به بهترین وجه می تواند این کار را با نسخه PC انجام دهد. گفته شده است که پس از رسیدن به مرحله بتا ، آن را به کنسول ها ، Stadia و Luna می آورد اما زمان مشخصی برای زمان مشخص ندارد.

خبرهای دیگر از بازی