خبر

 • تک بورد - Watch Dogs Legion: نسخه آزمایشی رایگان فردا آغاز می شود ، 50٪ تخفیف برای بازی کامل ، نقشه راه محتوا به روز شده است

  Watch Dogs Legion: نسخه آزمایشی رایگان فردا آغاز می شود ، 50٪ تخفیف برای بازی کامل ، نقشه راه محتوا به روز شده است
  7 ساعت و 0 دقیقه قبل

  TL؛ DR: اگر Watch Dogs Legion بازی ای است که دوست دارید آن را امتحان کنید اما نه با قیمت معمول 60 دلاری خود ، در اینجا خبرهای خوبی وجود دارد: آزمایش رایگان عنوان Ubisoft برای جهان باز فردا (پنجشنبه آغاز می شود ، 25 مارس) و تا دوشنبه 29 مارس ادامه دارد. به علاوه ، نسخه استاندارد بازی در تمام سیستم عامل ها حداقل 50 درصد کاهش می یابد.

  Free Trial Weekend Watch Dogs Legion به شرکت کنندگان اجازه می دهد تا جنبه های تک نفره و چند نفره بازی را امتحان کنند. هشت حوزه لندن باز خواهد بود ، هر شخصیت قابل استخدام است ، همه فعالیت های موجود است ، و شما می توانید داستان را تا ماموریت Skye Larsen ، که در نیمه راه مبارزات است ، پخش کنید.

  دوره آزمایشی همچنین به شما امکان می دهد حالت چندنفره ای را که اخیراً پس از تأخیر طولانی منتشر شده ، امتحان کنید. ماموریت های تعاونی و صحنه Spiderbot در دسترس هستند ، اما اولین عملیات تاکتیکی - مأموریت های چند نفره تعاونی به سبک raid - فقط به بازی کامل محدود می شود.

  اگر دوره آزمایشی رایگان اشتهای شما را بیشتر می کند ، در حال حاضر 50٪ تخفیف نسخه استاندارد ، طلایی و نهایی بازی در فروشگاه Ubisoft همراه با 10٪ تخفیف در فصل تا 9 آوریل وجود دارد. فروشگاه Epic Games از 25 مارس تا آوریل همان معامله را دارد. 8- تخفیف در نسخه های Stadia ، Xbox و PlayStation نیز وجود دارد. تمام مراحل آزمایشی به بازی کامل منتقل خواهد شد.

  اگرچه کامل نیست ، Watch Dogs Legion بیشتر نظرات مثبت را به دست آورد - این نویسنده از آن لذت برد - هرچند که چند نفره مورد استقبال قرار نگرفته .

  https://techbord.com Watch Dogs Legion: آزمون آزمایشی فردا آغاز می شود ، 50٪ تخفیف از بازی کامل ، محتوا نقشه راه به روز شد

  علاوه بر این ، Ubisoft در دسترس بودن محتوای Legion " بعد از راه اندازی "را برای همه بازیکنان همراه با محتوای اختصاصی برای دارندگان گذرگاه فصل اعلام کرده است:

  امروز: Leader of the Pack ، اولین عملیات تاکتیکی که به کار تیمی و کارایی نیاز دارد ، برای بازی در حالت آنلاین Watch Dogs: Legion در دسترس است. DedSec با یک سوت کش کار ابتکاری کشنده را کشف می کند که سطح بعدی هوش مصنوعی مبتنی بر کندو را در Urban Drone Warfare به ارمغان می آورد. آنها باید مسابقه دهند تا برنامه را در مسیر خود متوقف کنند و تهدید وحشتناک پنهانی را در قلب همه آن کشف خواهند کرد.

  در اواخر ماه مه ، بازیکنان به دو حالت جدید PvP دسترسی خواهند داشت: استخراج و مورد علاقه طرفداران ، Invasion و یک Op Tactical جدید ، Project Omni ، در حالت آنلاین Watch Dogs: Legion. Project Omni بسیار شدید و چالش برانگیز است و برای نفوذ به یک پروژه مخفی به یک تیم چهار نفره نیاز دارد تا بفهمد چرا دستگاه های Optik لندنی بر مغز آنها تأثیر منفی می گذارند.

  برای دارندگان گذرگاه های فصلی:

  < در اواخر آوریل ، مینا ، یک موضوع آزمایشات فرا بشری ، که دارای توانایی کنترل ذهن است ، در کنار یک ماموریت جدید در دسترس خواهد بود.

  اواخر ماه ژوئن شاهد انتشار Watch Dogs: Legion - Bloodline خواهیم بود ، یک داستان داستانی جدید که شامل Aiden Pearce از بازی اصلی Watch Dogs و Wrench از Watch Dogs 2 است که کاملاً در بازی تک نفره و بصورت آنلاین قابل پخش است.

  در ماه اوت ، دارسی ، یکی از اعضای Assassin Order از Assassin 'Creed به عنوان یک شخصیت قابل پخش جدید در کنار ماموریت های جدید در دسترس خواهد بود.

خبرهای دیگر از بازی